بهترین برند ابزار کدام است؟ هدف از معرفی برند ابزارآلات، راهنمایی و کمک به عزیزانی می باشد که به دنبال خرید ابزار آلاتی هستند که علاوه بر کیفیت،خدمات پس از فروش گستره ای نیز در ایران داشته باشند تا در صورتی که ابزار خریداری شده به هر نحوی دچار عیب و ایراد شد، بتوانند با مراجعه به نزدیک ترین نمایندگی،از خدمات پس از فروش محصول خریداری شده استفاده و مبادرت به رفع مشکل نمایند.

با ساخت محصولات با کیفیت و گارانتی و خدمات پس از فروش گسترده و برند سازی موفق، برترین های ابزار آلات شوند.

ویژگی هایی که بهترین برند ابزار باید داشته باشد

  • کیفیت
  • تنوع محصولات
  • خدمات پس از فروش
  • نمایندگان فروش و خدمات در استان ها
  • پیک رایگان

خدمات پس از فروش

شرکت آروا دارای خدمات پس از فروش بسیار مناسب می باشد . برای تمامی محصولاتی که آروا تولید داخلی انجام می دهد خدمات پس از فروش بسیار فوق العاده ای در نظر گرفته است .برای تمامی محصولات تولید داخل چنانچه نیاز به تعمیر داشت کمتر از ۲۴ ساعت دستگاه را تعمیر و به مشتری محترم تحویل می گردد.

تمامی محصولات اینورتر جوشکاری شرکت آروا دارای ۳۰ ماه گارانتی بی قید و شرط می باشد .

از خدماتی که شرکت توزیع ابزار آروا به مشتریان محترم ارائه می نماید می توان به : پیک رایگان، مشاوره خرید و تعمیر ابزار ، تضمین و تأمین قطعات، تعمیرات با کیفیت در سریعترین زمان توسط تکنسین های مجرب اشاره کرد.

نحوه خدمات به مشتریان

دستگاه ها پس از خراب شدن به نمایندگی در شهر یا شهرستان برده می شود و نماینده شرکت موظف است دستگاه مذکور را تا حداکثر ۲۴ الی ۴۸ ساعت به مشتری تحویل دهد. گارانتی هر دستگاه پس از تعمیر خود به خود سه ماه تمدید می گردد.

یکی از قابلیت های بسیار حائز اهمیت برای مشتریان این می باشد که اگر به هر دلیلی دستگاه نیازمند تعمیر بود یک اینورتر جایگزین در زمان تعمیر دستگاه به شما مصرف کننده گرامی داده خواهد شد  تا در هنگام تعمیر دستگاه بتوانید به فعالیت خود نیز ادامه دهید. این قابلیتی که برای مشتریان قرارداده شده است ، شرکت آروا را محبوب برای مشتریان نموده است.

برند آروا با پشتوانه ی تجربه ای ۳۰ ساله و همت و تلاش شبانه روزی جوانان با استعداد ایرانی به وجود آمد . شرکت آروا در ابتدای تأسیس کیفیت، قیمت و خدمات را مد نظر قرار داده و با بهره گیری از استانداردهای جهانی مبادرت به تولید کالا با بهترین کیفیت ممکن نموده است.

پس از گذشت چندین سال با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری توانست در صنعت تولید ملی نیز بدرخشد و صفر تا صد تولید اینورتر های جوشکاری 200 ، ۲۸۰ آمپر ، ۲۵۰، ۲۲۰،c 200 و اتوهای لوله سبز و جعبه ابزار را مطابق با استاندارد جهانی انجام دهد.

در حال حاضر شرکت توزیع ابزار آروا تنها تولید کننده مجاز ابزار آلات جوش و برش در ایران می‌باشد که تمامی دستگاه‌های خود را مطابق چارچوب استانداردهای بین‌المللی در خاک ایران تولید می‌نماید.

همین موضوع باعث شده است که بهترین برند ابزار در ایران برند آروا باشد.

حمایت از تولید ملی

شرکت آروا بهترین برند ابزار در ایران در راستای حمایت از تولید ملی و ایجاد اشتغال برای جوانان این مرز و بوم و با هدف کسب رضایت مشتریان؛ اقدام به احداث کارخانه تولید ابزار آلات صنعتی در داخل کشور نمود.

با گذشت ۳  سال از شروع به کار واحد صنعتی مذکور؛ برخی از محصولات متعددی به خط تولید این شرکت اضافه گردیده است تا نیازهای کلیه مشتریان در زمینه ابزارآلات صنعتی به نحوی مطلوب مرتفع گردد. امید است

به لطف ایزد منان بتوانیم با صادرات محصولات خود با توجه به استانداردهای کسب شده و افزایش کیفیت خدمات پس از فروش، گامی استوار در جهت رشد و تعالی اقتصاد کشور برداریم .

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!