محمد امین مصلایی (مدیر عامل آروا)

محمد امین مصلایی‌ پور یزدی مدیر عامل آروا فعالیت های خود را از دوران کودکی و در کنار پدر خود شروع کرد. فعالیت های ایشان با ایجاد و تاسیس واحد بازرگانی در حوزه ابزار آلات شروع شد و این شروع مقدمه ای بود تا برند آروا را بنیان گذاری و تاسیس کند.

شروع تولید اینورتر جوشکاری

پس از مدتی که از فعالیت های بازرگانی گذشت؛ مدیر عامل آروا در سال ۱۳۹۳ تصمیم به تولید اینورتر جوشکاری در داخل کشور گرفتند. ایشان با اتکا به نیرو های بومی و با راه اندازی واحد فنی و مهندسی و تحقیقات در این زمینه و جمع آوری اطلاعات مورد نیاز، شروع به تولید اینورتر کرده و اولین اینورتر های آروا در سال ۹۳ تولید و به بازار عرضه شدند.

ارتقا خط تولید اینورتر تا احداث کارخانه آروا

در ابتدا روزانه ۱۰ عدد اینورتر جوشکاری در آروا تولید می شد. اما بعد از مدتی امین مصلایی با کسب اطلاعات و بهره گیری از متخصصان با دانش و خبره واحد فنی و مهندسی شرکت آروا را تقویت کرد و موفق به تولید روزانه ۱۰۰ عدد اینورتر با بالاترین کیفیت در آمپر های مختلف شد. روند رشد و توسعه در مدت زمان کمی با سرعت بالا طی گردید و به تولید ۷۰۰ عدد اینورتر در روز رسید.

تولیدات داخلی در شرکت آروا باعث ایجاد انگیزه در مدیرعامل آروا شد تا اینکه خط تولید جدید را احداث کرده و تولیدات خود را افزایش داد و بعد از مدتی حجم تولیدات در آروا چند برابر شد و تعداد اینورتر های تولید شده به نسبت روزهای نخست رو به افزایش بود. در حال حاضر بیشترین حجم از فعالیت های آروا یعنی ۷۰ درصد آن تولید است و تنها ۳۰ درصد از فعالیت ها بازرگانی است که طبق چشم انداز شرکت آروا در آینده ای نزدیک بازرگانی در آروا به صفر خواهد رسید و تمام محصولات عرضه شده در این شرکت تولید داخل کشور خواهد بود.

در آروا برای تولید محصولات کارخانه ای با بیش از ۲۰۰۰۰ متر مربع احداث و در حال فعالیت است. در کارخانه آروا روزانه حدود ۶۵۰ تا ۷۴۰ عدد اینورتر جوشکاری تولید می شود؛ این عدد متناسب با اندازه دستگاه جوش متغیر است. طبق گفته های مدیر عامل آروا در آینده محصولات برقی نیز به سبد تولیدات آروا اضافه خواهد شد.

شعار اصلی محمد امین مصلایی

از نگاه محمد امین مصلایی مهم ترین و اصلی ترین شعار در شرکت آروا کیفیت بالا، خدمات و قیمت مناسب است. برای اینکه این شعار به بهترین شکل اجرا شود؛ باید از عوامل مهمی چون نیروهای متخصص، متریال با کیفیت، به کارگیری تکنولوژی روز دنیا و راه اندازی شبکه حمل و نقل منظم، به بهترین شکل استفاده شود. برای اثبات این موضوع نیز در حال حاضر اینورتر های جوشکاری آروا با ۷۰ ماه ضمانت تولید و به بازار عرضه می شوند.

محمد امین مصلایی - مدیر عامل آروا

اشتغال زایی و کارآفرینی مدیر عامل آروا

از دیگر فعالیت ها و اقدامات مهم مدیر عامل اروا می توان به اشتغال زایی و کارآفرینی اشاره کرد. در سال های گذشته در این زمینه جز پیشگامان بوده و همچنان نیز بر این باور است که با ایجاد اشتغال و بهره مندی از نیروهای همدل و یکدل می توان مسیر های رشد و آبادانی کشور را پیمود.

ایجاد اشتغال و کارآفرینی از جمله دغدغه های مهم محمد امین مصلایی پور یزدی در شرکت آروا است. جذب نیروهای جوان و متعهد از استراتژی های مهم در شرکت بوده و ایجاد خط تولید جدید و احداث کارخانه نیز مهر تاییدی بر این موضوع است که در آروا اجرا می شود. آروا یکی از بزرگترین و اولین تولید کننده های اینورتر جوشکاری در ایران است و علاوه بر این بزرگ ترین بانک قطعات را نیز در اختیار دارد.

چشم انداز محمد امین مصلائی مدیرعامل اروا

چشم انداز مدیر عامل آروا در خصوص اشتغال زایی و کارآفرینی؛ احداث بزرگترین کارخانه تولید ابزارآلات و وسایل برقی با بیش از ۲۰۰۰ نیروی کار است که با توجه به عزم و اراده محمد امین مصلایی برای پیشبرد اهداف و چشم انداز ها و همچنین آبادانی ایران عزیز در آینده، این مهم به وقوع خواهد پیوست.

تحقق رویاهای بزرگ، برترین کارآفرین در سطح کشور

آقای مصلایی با راه اندازی و احداث بزرگترین کارخانه ساخت اینورترهای جوشکاری و لوازم برقی در جهت اشتغالزایی مستقیم به تعداد ۷۰۰ نفر و غیر مستقیم به تعداد ۳۰۰۰ نفر برای جوانان به عنوان کارآفرین برتر سال ۱۴۰۲ انتخاب شد و به پاس نقش موثر شرکت آروا در توسعه اشتغالزایی با برنامه ای راهبردی، سرمایه گذاری و حمایت های گسترده که موجب اشتغال زایی مفید و مطلوب در صنعت ابزار گشته است؛ لوح سپاس کارآفرین برتر محضر مدیرعامل محترم شرکت آروا آقای محمدامین مصلایی تقدیم گردید.

سخنرانی مدیر عامل آروا در همایش شکوه آروا

در آروا تیمی از متخصصین توانمند، پرتلاش، مهربان و همدل به عنوان نخبگان صنعت ابزار ایران صادقانه در تلاشند تا چرخ صنعت ایران هیچگاه از نفس نیافتد. در چهل و دومین بهار زندگی ام، رسالتی بجز خدمت و هدفی بجز کمک به صنعت و آبادانی ایران عزیز و هم میهنان عزیزم نداشته و ندارم. خوشحالم که تولیدات ما مایه کسب درآمد و معیشت صنعتگران و تجار شده است.

زندگی و بازار برای من همانند مدرسه بوده و من در مقام دانش آموزی که عاشق یادگیری بود سه درس مهم آموختم. نخست اینکه شغلی را انتخاب کنید که عاشقش باشید و دوستش داشته باشید. اگر به کاری علاقه ندارید از همین امروز به دنبال علاقه خود بروید. اگر در کارها عاشق نباشید و با لذت کار نکنید هیچ گاه به موفقیت نخواهید رسید. دوم اینکه در کارتان پشتکار داشته باشید. حتی اگر در مسیر رسیدن به اهدافتان شکست بخورید، اگر عاشق کار باشید و پشتکار هم داشته باشید مطمئن باشید دیر یا زود به موفقیت خواهید رسید و در نهایت اینکه همیشه با نظم، نظم و نظم زندگی کنید.

سخنرانی مدیر عامل آروا در بزرگترین رویداد صنعت ابزار

با تأسیس کارخانه بزرگ آروا، به‌طور مستقیم و غیرمستقیم تعداد قابل توجهی اشتغال ایجاد شده است. شرکت آروا با رعایت اصول فرهنگ سازمانی و با اهتمام به مردم، به دنبال رسیدن به موفقیت و خوشبختی است. از جمله جالب ترین نکات درباره شرکت آروا، حضور ۲۵% از همکاران زن در تیم بزرگ آن است.

تیم بزرگ آروا با شعار “آروا ابزار موفقیت” در واحدهای تولید، بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش، تلاش می کند تا ابزارآلات صنعتی و خانگی با کیفیت برتر را به صورت مستقیم و غیرمستقیم به ۱۱ هزار فروشگاه و ۳۰ شعبه عرضه کند. هدف آروا از توسعه و تولید ابزارها، ایجاد اشتغال و بومی سازی تولید ابزار در کشور است. آروا در کارخانه خود بیش از ۷۰۰ محصول با کیفیت بالا را تولید می کند و از دانش و تجربه برندهای برتر جهانی مانند بوش آلمان استفاده می کند.

آروا در آغاز تیر ماه، دستگاه فرز، مینی فرز، دریل برقی و انواع ابزارهای شارژی را به محصولات خود اضافه می کند. امیدوارم دولت از این برند که ابزار موفقیت مردم ایران است؛ حمایت کند. بزرگترین افتخار ما، کمک به موفقیت مردم ایران است.

کسب تندیس یکصد برند برتر سال توسط آقای مصلایی برای آروا

شرکت آروا با استفاده از ماشین آلات پیشرفته در ساخت ابزارآلات، کیفیت بالای محصولات تولیدی و کسب نشان استاندارد ملی ایران و CE اروپا، باعث اشتغال زایی و بومی سازی در صنعت ابزار شده است. آروا به خوبی توانسته است جزو برندهای تأثیرگذار در رشد و توسعه اقتصادی کشور قرار بگیرد. این شرکت همچنین با قیمت گذاری های مناسب و ارائه گارانتی های بلندمدت ثابت کرده است که خود را متعهد می داند تا رضایت حداکثری مشتریان را جلب نماید. در راستای این تلاش های ارزشمند، طی مراسمی و در حضور مدیران برندهای مطرح در سطح کشور، تندیس زرین یکصد برند برتر سال به محمدامین مصلائی، مدیرعامل شرکت آروا تقدیم گردید.

 

صفحه اینستاگرم محمد امین مصلایی (مدیر عامل آروا): https://www.instagram.com/a_mosalaei/