آروا ابزار موفقیت

The Tool of Success

آروا ابزار موفقیت

About Us

_

ما آروا هستیم، یک شرکت که انواع ابزارآلات صنعتی و خانگی را در کارخانه ای به مساحت ۲۰ هزار متر مربع تولید می‌کنیم. ما متعهد به ساختن ابزارآلاتی هستیم که مشتریان ما پس از استفاده، موفقیت را در کارشان و در اثری که از کارشان باقی می ماند احساس کنند.

ما با این عهد وارد عملیات ویژه شده‌ایم

تیم عملیات ویژه آروا سالهاست با این هدف در مقر آماده می‌ شوند تا ابزار موفقیت را به دست شما برسانند؛ زیرا این عهد را با خود بسته اند که به متخصصان ساخت و ساز برای حل بزرگترین چالش های خود کمک کنند.

ابزاری ایمن و به روز

تیم عملیات ویژه قرار است در آینده ۱۰۰% ابزارآلات را در کارخانه خودش بسازد. هدف ما این است که جایگاه اول ابزارسازی کشور را تصاحب‌ کنیم؛ محصولاتمان را توسعه ‌دهیم و خط تولید جدید داشته باشیم. تعداد نمایندگی های سراسر کشور را بیشتر‌ کنیم و محصولاتمان را به دیگر کشورهای دنیا صادر کنیم. ما قدم برمی داریم و به آنچه باید دست پیدا می‌کنیم.

  • R & D
  • نوآوری دیجیتال

آروا، تیمی توانمند با گذشته‌ای روشن

_

سال ۱۳۷۷ از مغازه پدری شروع کردیم، مغازه ابزار فروشی که در دوران کودکی هم در تعطیلات تابستانه مدارس برای کار آنجا می رفتیم.

سه سال برای کار نزد پدر کافی بود، سال ۱۳۸۰ از پدر جدا شدیم. از آن پس به شکل مستقل وارد بازار ابزار فروشی شده و کار خود را با عمده فروشی آغاز کردیم. این کار را دو سال انجام دادیم تا اینکه به این نتیجه رسیدیم به جای خرید از وارد کننده و عمده فروشی خودمان مستقیم از چین ابزار وارد کنیم.

تا سال ۱۳۸۸ بازرگانی و تجارت به جز چین با تایوان و ژاپن و کره هم ادامه پیدا کرد تا اینکه دیدیم بازرگانی و واردات هم دیگر برای ما کافی نیست؛ ما باید برند خودمان را ایجاد می کردیم. همین سال برند آروا خلق و ثبت شد. در فرهنگ لغت، عقاب و آروا مترادف و هم معنی هستند و در واقع آروا، عقاب معنی شده است. ما نام خود را بر همین اساس برگزیده و شعارمان «آروا ابزار موفقیت» است؛ چون با اقتدار به شکار موفقیت می رویم. عقاب آروا را مشاهده کنید.

از سال ۱۳۸۸ محصولاتی که وارد می کردیم را با برند آروا وارد بازار می کردیم. برای این محصولات دفترچه راهنمای فارسی چاپ کردیم و برای محصولات گارانتی و خدمات پس از فروش در نظر گرفتیم. آروا در چنین فضایی شکل گرفت و رشد کرد تا اینکه دیدیم باید تولید کنیم. دیگر وقت آن رسیده بود که پرونده واردات را کم کم می بستیم و تولید محصول را شروع می کردیم. سال ۱۴۰۰ یک کارخانه ۱۵ هزار متری در شمس آباد راه اندازی کردیم. کارخانه آروا مشاهده کنید.

هر سالِ ما یک برنامه جدید است؛ برنامه ای که باید انجام شود. ما تیم عملیات ویژه (قهرمانان آروا) هستیم و آینده را هر روز با برنامه و دقت می سازیم.

درباره آروا

تایم لاین آروا

_

مدیران آروا

_

به افتخار آروا که ابزار موفقیت است

_

ما در طول سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ موفق به کسب تندیس های مختلفی شده ایم که همگی دستاوردی بزرگ برایمان محسوب می شود. ما در آروا توانسته ایم افتخارات بزرگی را کسب نماییم.

  1. تندیس طلایی رضایتمندی مشتری در سال ۱۳۹۹ و ۱۴۰۱
  2. تندیس برترین برند حوزه ابزار در سال ۱۴۰۱
  3. تندیس برند ملی، اعتماد ملی در سال ۱۴۰۱
  4. تندیس ملی کیفیت در سال ۱۴۰۱
  5. تندیس یکصد برند برتر سال ۱۴۰۲
  6. تندیس برند برتر کارآفرینی در سال ۱۴۰۲

این تندیس ها را گرفتیم چون تولید محصولات با کیفیت بالا، خدمات پس از فروش استثنایی و همچنین کسب رضایت حداکثری مشتریان در بازار برای ما مهم است؛ به این دلیل که آروا را «ابزار موفقیت» می دانند و به عنوان یک برند موفق و برتر در حوزه ابزار می شناسند. ما برای این عنوان زحمت کشیده ایم و قدرش را می دانیم.