تعمیر اتو لوله کشی

تعمیر اتو لوله سبز

لوله سبز چیست؟

با توجه به پیشرفت صنعت ساختمان در این روز ها استفاده از لوله های فلزی منسوخ شده و لوله های پلاستیکی PVC یا پلیمری جایگزین آن ها شده است. این لوله ها دارای انواع مختلفی به لحاظ شکل و قطر می باشد.

مزایای لوله سبز

از مزایای لوله های پلاستیکی که معروف به لوله سبز هستند عمر بالای آن ها، جلوگیری از اتلاف انرژی، بالا بردن سرعت کار، و همچنین هزینه بسیار پایین تعمیر و نگهداری آن ها می باشد.

اتصال لوله های سبز

برای انجام اتصال لوله های پلاستیکی از ابزاری به نام اتو لوله کشی استفاد می کنند. در این نوع از اتصال علاوه بر اینکه نیاز به ابزار های پیشرفته و سنگین ندارند؛ عملیات جوش و یا اتصال لوله ها به راحتی انجام می پذیرد، مجموعه عملیات جوش لوله ها در این سیستم نهایتا در چندین ثانیه انجام می پذیرد.

تعمیر اتو لوله سبز

عیب یابی و تعمیر اتو لوله کشی

تمامی تجهیزات، وسایل و ابزار آلاتی که در کار از آن ها استفاده می کنیم ممکن است بر اثر ضربه، استفاده نا صحیح و یا استهلاک غیر قابل استفاده شوند و یا میزان بازدهی آن ها پایین بیاید، اتو لوله سبز نیز از این قاعده مستثنی نیست.

شرکت ابزار آلات آروا با توجه به سابقه ی چندین ساله و درخشان خود در زمینه طراحی و تولید اتو لوله سبز آمادگی تعمیر تمامی برند های اتو لوله سبز خارجی و ایرانی در واحد تعمیرات و خدمات خود را دارد.

فر آیند تعمیر اتو لوله سبز در شرکت آروا

مجموعه اقدامات تعمیر و عیب یابی اتو لوله سبز آروا به شرح زیر می باشد:

  • بررسی برق دستگاه و اتصالات مربوطه و رفع مشکلات احتمالی آن ها
  • شناسایی مشکل ترموستات و در صورت ممکن رفع آن
  • رفع مشکل داغ شدن دستگاه، عیب یابی المنت و راکت دستگاه
  • رفع مشکل لقمه ها به منظور پاکسازی و اتصال بهتر آن ها به راکتر