تعمیر اینورتر جوش

تعمیر انواع اینورتر های جوشکاری تمام برند ها

تعمیر انواع اینورتر جوشکاری

با خدمات تعمیر انواع اینورتر های جوشکاری شرکت آروا آشنا شوید

امروزه با توجه به پیشرفت صنعت جوشکاری و استفاده فراگیر از اینورتر های جوشکاری نیاز هرچه بیشتر به تعمیر و نگهداری این دستگاه ها روز به روز نمایان تر می شود؛ از این رو شرکت ابزار آلات آروا با توجه به سابقه چندین ساله خود در حوزه طراحی تولید و فروش اینورتر های جوشکاری و همچنین با تکیه بر توان بسیار بالای خود در ارتباط با اینورتر های جوشکاری آماده ارائه خدمات تعمیر انواع اینورتر های جوشکاری با برند های داخلی و خارجی می باشد.

همچنین شرکت آروا آماده پذیرش کار آموز در زمینه آموزش تعمیر انواع اینورتر های جوشکاری و طراحی مدار و عیب یابی برد های الکترونیکی در محل شرکت می باشد.

تعمیرات اینورتر ها شامل مجموعه عملیات زیر می باشد:

تست قطعات و برد معیوب و تعمیر آن، تعمیر برد های اصلی و فرعی، تعمیر منبع تغذیه دستگاه، عیب یابی دستگاه هایی که خاموش شده و روشن نمی شوند، رفع مشکل داغ کردن دستگاه بعد از چند دقیقه جوشکاری، رفع مشکل چسبیدن الکترود، عیب یابی تخصصی برد ترانس، رفع مشکلات سوییچینگ اینورتر، برطرف کردن مشکل روشن شدن چراغ های خطا و …

تعمیر انواع اینورتر جوشکاری

مراحل تعمیر انواع اینورتر های جوشکاری در شرکت ابزار آلات آروا:

فرآیند تعمیر اینورتر ها با عیب یابی دقیق و با بهره گیری از لوازم آزمایشگاهی بسیار پیشرفته با توجه به DIP یا SMD بودن قطعات آن شروع و در نهایت نسبت به تعمیر اساسی و اصولی آن توسط مهندسین و تکنسین های مجرب اقدام می شود.

دستگاه معیوب شما بعد از مرحله پذیرش در بخش خدمات پس از فروش آروا توسط کارشناسان خدمات پس از فروش این شرکت بررسی و ایراد آن شناسایی می شود. همچنین شما می توانید بعد از تحویل دستگاه به بخش خدمات پس از فروش آروا از طریق سامانه پیامکی از وضعیت لحظه به لحظه مطلع شوید.

تمامی دستگاه ها بعد از تست نهایی تحویل می گردند. تمامی قطعات استفاده شده در دستگاه های معیوب اورجینال و اصل بوده و به همراه گارانتی ارائه خواهند شد.

تمامی دستگاه های با برند آروا در کمتر از یک روز کاری و سایر برند ها نیز در کمتر از سه روز کاری تعمیر و تحویل شما خواهند شد.