بازدید استاندار تهران از کارخانه آروا

به گزارش روابط عمومی شرکت آروا، صبح روز دوشنبه نهم مرداد ماه، استاندار تهران، فرماندار شهر ری، مدیرکل اداره صمت استان تهران، مدیریت شهرک های صنعتی کشور، مدیریت شهرک صنعتی شمس آباد، مدیرکل محیط زیست استان تهران و جمعی از مدیران ارشد اقتصادی استان با حضور در کارخانه ابزارآلات آروا از نزدیک با فرآیند و پروسه های ساخت و تولید انواع اینورتر جوشکاری و ابزار آلات برقی آشنا شدند.

پوشش گسترده خبری از این بازدید را در خبرگزاری های مطرح کشور مشاهده نمایید

  1. مهرنیوز
  2. ایرنا
  3. خبرگزاری دانشجو
  4. فارس نیوز
  5. تسنیم
  6. خبرگزاری برنا

این بازدید، به منظور آشنایی با فرآیندهای ساخت ابزار و ارتقاء کیفیت تولید انجام شد که ارتباط و رشد همکاری های میان دولت و بخش خصوصی را تقویت می کند.  کارخانه آروا به عنوان یکی از پیشروترین و مجهزترین کارخانه های تولید ابزارآلات در ایران شناخته می شود و محصولات این شرکت به دلیل کیفیت بالا و استفاده از فناوری های پیشرفته و مدرن، همواره از بالاترین سطح رضایت مندی مشتریان به عنوان ذینفعان کلیدی شرکت آروا برخوردار بوده است.

در این دیدار محمد امین مصلائی مدیرعامل شرکت آروا در ابتدا به معرفی تاریخچه، برنامه های توسعه ای کارخانه، افزایش تنوع محصولات تولیدی و برنامه های آتی کارخانه آروا پرداخت. این نشست با حضور کستزده خبرنگاران از رسانه های جمعی برگزار شد. امین مصلائی در این نشست به استاندار تهران و میهمانان در خصوص کیفیت و  استاندارد سازی محصولات و الزامات ساخت توضیحات مفیدی را ارائه داد.

در ادامه بازدید کنندگان در خطوط تولید کارخانه آروا با مراحل تولید ابزار و فرآیندهای ساخت آشنا شدند. بازدید از خطوط تولید مجهز و پیشرفته کارخانه آروا، فرصت مناسبی برای مدیران استانی به منظور درک بهتر روند تولید و نحوه استفاده از تجهیزات پیشرفته فراهم آورد. همچنین در جهت شناساندن آروا به عنوان اولین شرکت در ایران بود که توانست صنعت ابزار را بومی سازی کند، معاون اجرایی شرکت آروا در خصوص فرآیند ساخت، مهندسی محصول و تکوین محصول برای حاضرین توضیحات مشروحی را ارائه داد.

مهم ترین بخش این برنامه، بازدید از ماشین آلات پیشرفته کارخانه آروا بود. بازدید کنندگان از نزدیک با خطوط پیشرفته تولید که در این کارخانه آروا آشنا شوند. این ماشین آلات با بهره گیری از تکنولوژی های مدرن و جهانی، به طور چشمگیری به افزایش کیفیت و میزان تولید در کارخانه آروا کمک کرده اند تا محصولات با کیفیت به بازار عرضه شود.

در پایان بازدید، علیرضا فخاری استاندار تهران به موضوع مقابله با قاچاق کالا اشاره کرد و گفت: یکی از ابزارهای مهم برای حمایت و تقویت زیرساخت های تولید، مبارزه با قاچاق است. این موضوع حتی به واردات رسمی هم مرتبط می شود. ما اگر قابلیت این را نداشته باشیم که در تجارت بین المللی، سهم خود را مشخص کنیم، حرفی برای گفتن نخواهیم داشت.

امروز که هشتمین دوشنبه صنعتی است، ما شاهد تولیدات شرکت آروا که یک شرکت از بخش خصوصی است؛ بودیم و دیدیم که آروا این ظرفیت را ایجاد کرده است تا سهم خود را در تجارت بین المللی تعیین کند. این به خودی خود، علاوه بر اشتغال زایی، یک فرصت طلایی برای مشابه سازی کالاهای خارجی به وجود آورده است. همچنین این فرصت برای آروا ایجاد شده است تا در آینده نزدیک با تولیدات شرکت های معتبر در دنیا رقابت کند.

ما به عنوان خادمان مردم به این خلق فرصت ها افتخار می کنیم و در تلاش هستیم تا همه موانع پیش روی شرکت های موفق را برداریم.

در کل، بازدید مدیران ارشد استانی و اقتصادی از کارخانه آروا، یک فرصت بسیار مغتنم برای تبادل نظر و بهبود همکاری میان دولت مردان و بخش خصوصی خواهد بود.

بازدید استاندار تهران از کارخانه آروا
بازدید مدیرکل اداره صمت از کارخانه آروا
بازدید استاندار تهران از کارخانه آروا
بازدید استاندار تهران از کارخانه آروا
بازدید استاندار تهران از کارخانه آروا
بازدید استاندار تهران از کارخانه آروا
بازدید استاندار تهران از کارخانه آروا
بازدید استاندار تهران از کارخانه آروا
بازدید استاندار تهران از کارخانه آروا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *