نشان ملی استاندارد برای محصولات آروا

در ۱۰۰ سالگی استاندارد اینورتر های جوشکاری، مینی فرز و فرز ایرانی آروا توانستند با پاس نمودن موارد تست آزمایشگاهی، نشان ملی استاندارد را کسب کنند.

به گزارش واحد مهندسی و کنترل کیفیت شرکت آروا، انواع مینی فرز و فرز ایرانی آروا با پاس نمودن تمامی مراحل آزمایشگاهی موفق به کسب نشان ملی استاندارد شدند. در مراحل تست آزمایشگاهی سنگ فرز و مینی فرز آروا در حالت تست بی باری در مدت زمانی طولانی قرار گرفتند و تمام دستگاه ها بدون خراب شدن با بالاترین کیفیت مورد ارزیابی قرار گرفتند و در نهایت مورد تایید نهایی آزمایشگاه و دریافت نشان ملی استاندارد شدند.

لازم به ذکر است در سال گذشته اینورتر های جوشکاری آروا نیز موفق به کسب نشان استاندارد ملی شدند. اینوتر های جوشکاری آروا با قرار گرفتن در شرایط مختلف آزمایشگاهی از قبیل: تست برودت، تست گرد و خاک، تست آب، تست گرما و تست رطوبت با موفقیت مورد ارزیابی و تست قرار گرفتند و توانستند تمامی این موارد را با موفقیت پاس کنند.

اینورتر های جوشکاری آروا با نشان ملی استاندارد

تضمین کننده کیفیت با رعایت استانداردهای جهانی

در روز جهانی استاندارد، آروا با افتخار اعلام می کند که تمامی محصولات تولیدی در کارخانه خود را با استانداردهای جهانی تطابق داده و نتیجه این تلاش کسب نشان ملی استاندارد است. این نشان، نمایانگر تعهد شرکت آروا به کیفیت و ایمنی محصولات است و نشان می‌دهد که آروا به عنوان یک برند معتبر و قابل اعتماد در تولید ابزارآلات نقش مهمی در توسعه کشور ایفا می‌ کند. اکنون، آروا با موفقیت و خودباوری در جایگاه رقابت با سوپر برند‌های معتبر جهانی قرار دارد.

شرکت آروا با افتخار خدمت مشتریان و مصرف ‌کنندگان گرامی اعلام می ‌کند که تعهد خود به کیفیت و استاندارد های جهانی بی‌ وقفه در تولید تمام محصولات ادامه دارد.

تولید محصولات آروا با استاندارد ملی و جهانی

تعهد کامل به استانداردهای جهانی در تولید ابزارآلات

شرکت آروا با افتخار اعلام می‌ کند که از ابتدای فعالیت‌ های تولیدی و ساخت ابزارآلات، توجه کامل به رعایت استانداردهای ملی و جهانی را در تولید ابزارآلات به عنوان یک اولویت مهم در ساخت و تولید قرار داده است. تعهد به استاندارد ها، مورد توجه مدیرعامل محترم و قائم مقام بوده و سبب گشته تا تمامی محصولات تولیدی در کارخانه آروا، از جمله اینورترهای جوشکاری، مینی فرز و فرزها، کاملاً مطابق با استاندارد های جهانی تولید و به دست مصرف‌ کننده و مشتریان گرامی برسد.

دستگاه جوش با نشان ملی استانداردتولید محصول با کیفیت ایرانی با نشان استاندارد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *