کاملترین جعبه ابزار

تفاوتی ندارد که شما چه کاره هستید. نجار هستید یا برنامه نویس، پرستار هستید یا عطار و یا هر شغل دیگری که دارید، جعبه ابزار کامل نیاز دارید. کاملترین جعبه ابزار، تا تمام ابزار فنی خود را در آن جای دهید. در این مقاله به معرفی ۷ نوع از کامل ترین جعبه ابزارها می‌پردازیم. می‌توانید انواع جعبه ابزار با کیفیت را، از شرکت آروا خریداری نمایید.

انواع جعبه ابزار

جعبه ابزار فلزی

جعبه ابزار فلزی آروا به دلیل حجم ذخیره سازی بالای خود، یکی از بهترین جعبه ابزارهای فلزی است. کشوی بالایی این جعبه ابزار مهمترین رکن این جعبه ابزار است. برای دسترسی به محفظه پایینی جعبه ابزار، باید در کشویی بالای جعبه ابزار را به عقب بکشید.

این جعبه ابزار فلزی دارای مکانیزم قفل خودکار است. این قفل باعث می‌شود، هنگام جابه جایی درب جعبه ابزار کاملا بسته بماند. دسته بالای این جعبه ابزار فلزی مقداری بلندتر از اندازه جعبه است. چرا که دسته بزرگ باعث حمل راحت‌تر این جعبه ابزار می‌شود. بنابراین، مهم نیست که ابزار شما چقدر سنگین باشد. برای حمل این جعبه ابزار مشکلی نخواهید داشت.

مزایا:

 1. ساخته شده از فولاد ضد زنگ
 2. درب اتوماتیک جهت کاربری آسان
 3. دارای دسته پلاستیکی از جنس abs
 4. طراحی منحصربه فرد جهت جایگذاری انواع ابزارآلات

کاملترین جعبه ابزار فلزی

جعبه ابزارهای پیشرفته

یکی از کاملترین جعبه ابزار ها جعبه ابزار پیشرفته است، که برای هرچه راحت تر بودن کارکنان حرفه‌ای طراحی شده است. در بسیاری از موارد، کارکنان برای کار به قلم و کاغذ احتیاج دارند، تا شرایطِ در لحظه‌ ی پروژه را برای همکارانشان توضیح دهند. به همین دلیل یک تخته وایتبرد کوچک در این جعبه ابزار پیشرفته به کار رفته است.

جنس این جعبه ابزار پیشرفته از پلاستیک فشرده است. همین امر باعث می‌شود این جعبه ابزار در برابر بسیاری از ضربات سهمگین ایمن بماند.

این جعبه ابزار پیشرفته، جهت راحتی کارکنان و کارگران به یک جفت باند پخش با کیفیت، کابل AUX و شارژر USB مجهز شده است. به جرات می‌توان این جعبه ابزار را، به عنوان یک جعبه ابزار کامل معرفی کرد.

مزایا:

 • قابلیت پخش موسیقی
 • ارتباط به برق مستقیم
 • شارژ موبایل و گوشی

کامل ترین جعبه ابزار پیشرفته

 

جعبه ابزار ماشین

از آنجایی که خودروها غالبا در حال حرکت هستند. جعبه ابزار ماشین باید یکی از کاملترین جعبه ابزار ها باشد. تا بتواند در هر لحظه که به آن نیاز داشتید به کمک شما بیاید . این جعبه ابزار کامل از ۶۴ قطعه تشکیل شده است.

جعبه ابزار خودرو باید کمترین جای ممکن را در خودرو اشغال کند. تمام لوازم این جعبه ابزار، در یک کیف کوچک و سبک جای گرفته است.

مزایا:

 • سبک و قابل حمل
 • کم حجم
 • کامل بودن ابزار موجود

جعبه ابزار کامل ماشین

 

 

ست جعبه ابزار

کسانی که کارهای فنی انجام می‌دهند ، باید از جعبه ابزارهایی استفاده کنند، که کامل‌ترین ست جعبه ابزار را در کمترین حجم ممکن داشته باشد. ست جبعه ابزار یکی از همین جعبه ابزارهای کامل است. این ست جعبه ابزار از ۱۷۰ قطعه تشکیل شده است مانند آچار ، انبر دست ، پیچ گوشتی , …
ست جعبه ابزار باید کمترین جای ممکن را در وسیله نقلیه اشغال کند. تا فرد متخصص بتواند به راحتی در هر مکان از این ست استفاده کند. سایز این ست جعبه ابزار، ۱۷۰*۱۵۰ به ارتفاع ۱.۸ اینچ می‌باشد.

مزایا:

 • تعداد قابل توجه قطعات
 • کیفیت فوق العاده قطعات
 • سبک، کم حجم و قابل حمل

کاملترین جعبه ابزار

جعبه ابزار کشویی

یکی از چشمگیرترین و کاملترین جعبه ابزار ها در سرتاسر دنیا جعبه ابزارهای کشویی هستند. جعبه ابزار با اندازه ۵۶ اینچ یکی از این جعبه ابزارهاست. دو عامل مهم در جعبه ابزارهای کشویی، امنیت و کیفیت است. این جعبه ابزار ۲۳ کشو دارد. در مجموع، در این جعبه ابزار ۴۲۹۳۰ اینچ فضای استفاده در اختیار دارید. جنس آن نیز از فولاد سخت است.

جعبه ابزار کشویی باید علاوه بر جای بسیار زیاد، تکمیل کننده و کمک دست کارکنان نیز باشد. این جعبه ابزار کشویی به یک چراغ LED 360 درجه مجهز است، که می‌تواند اطراف را تا حد قابل توجهی روشن کند. این جعبه ابزار به شارژر USB هم مجهز شده، تا به هنگام نیاز به راحتی بتوانید از آن استفاده کنید.

کشوهای پر عمق و کم عمق در این جعبه ابزار کشویی به کار رفته اند. تا بتوانید ابزاری با حساسیت های بالا و حساسیت‌های کمتر را جدا سازی کنید.

در پایین این جعبه ابزار چرخ‌هایی به کار رفته است. با این چرخ‌های بسیار روان به راحتی می‌توانید جعبه ابزار را جا به جا کنید، به طوری که آسیبی به ابزار شما وارد نشود.

مزایا:

 • فولاد سخت
 • جای بسیار زیاد

جعبه ابزار کشویی

 

جعبه ابزارهای صنعتی

جعبه ابزار صنعتی یک قدم از سایر جعبه ابزارها جلوتر است. این جعبه ابزارها باید تمام نیازهای صنعتی، از یک متخصص گرفته تا یک کارگر را فراهم کند. تنها در این صورت است که می‌توان اینگونه جعبه ابزارها را جعبه ابزار صنعتی نام گذاری کرد.

این جعبه ابزار صنعتی نام دارد و برای متخصصان طراحی شده است. جعبه ابزار صنعتی به برق مستقیم وصل می‌شود. مجهز به مانیتور ۳۲ اینچ است و قابلیت اتصال به لب تاپ و موبایل را دارد.

 جعبه فولادی این جعبه ابزار مانع از سرقت می‌شود. همچنین می‌تواند از اشیاء داخل جعبه در محیط کار محافظت نماید.

مزایا:

 • مجهز به مانیتور ۳۲ اینچ
 • قابل اتصال به لب تاپ و گوش‌های هوشمند
 • جعبه فولادی سخت غیر قابل سرقت

جعبه ابزار صنعتی

 

جعبه ابزارهای طبقاتی

جعبه ابزار طبقاتی از بهترین و کاملترین جعبه ابزار هاست. چرا که این جعبه ابزار علاوه بر قابل حمل بودن می‌تواند ابزارهای کاربردی بسیاری را در خود جای دهد. پس یک جعبه ابزار کامل است. می‌توان کشوی پایینی را باز کرد و ابزارهایی با حساسیت کمتر را درآن جای داد. همچنین می‌توان ابزارهایی با حساسیت بالا را در پشت این جعبه ابزار طبقاتی گذاشت. حتی اگر تمام طبقات این جعبه ابزار طبقاتی پر باشند، بازهم با وجود چرخ‌های مقاوم و روان ، مشکلی برای جابه‌جایی نخواهید داشت.

مزایا:

 • پلاستیک فشرده سخت
 • وجد دسته قابل تنظیم برای جابه جایی
 • چرخ‌های محکم و روان

جعبه ابزار کامل

 

کلام آروا

در این مقاله ۷ نوع از بهترین و کاملترین جعبه ابزار ها را مورد بررسی قرار دادیم. همه این جعبه ابزارها بسیار کاربردی هستند، که تک به تک آنها در لیست جعبه ابزار کامل قرار می‌گیرند.اما همیشه به خاطر داشته باشید، جهت خرید کامل ترین جعبه ابزار باید به سطح نیاز خود توجه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.