جشن ثبت رکورد جدید آروا در تئلید اینورتر

طی اتخاذ تصمیماتی نوین، آروا موفق شد رکورد جدیدی در زمینه تولید اینورتر کسب کند

به گزارش روابط عمومی شرکت آروا، روز چهارشنبه ۲۰ دی ماه ۱۴۰۲ شرکت آروا، پدر صنعت ابزارآلات ایران که تحت مدیریت امین مصلائی است، توانست میزان تولید روزانه اینورتر جوشکاری خود را افزایش داده و رکوردی جدید به ثبت رساند.

این در حالی است که آروا برای کسب این موفقیت، هیچ اقدامی در جهت افزایش نیروی انسانی، افزودن ساعات کاری و اعمال تغییر در خط تولید خود انجام نداده است. با اینحال توانست تولید اینوتر جوشکاری خود را از تعداد روزانه ۷۵۰ دستگاه به ۸۲۰ دستگاه افزایش دهد.

این رویداد خارق‌العاده فقط به اتکای افزایش بهره‌وری از منابع موجود آروا و به پشتوانه دانش فنی متخصصانش روی داده است. همچنین شرکت دانش‌بنیان آروا با اتکاء به دانش فنی روز دنیا موفق به افزایش راندمان کاری منابع خود شده که نه تنها موجب کاسته شدن از کیفیت محصولات آروا نگشته، بلکه افزایش کیفیت تولیداتش را در پی داشته است.

کیک جشن ثبت رکورد جدید تولید اینورتر آروا

شایان ذکر است کیفیت اینورترهای آروا قابل مقایسه با نمونه‌های مشابه مطرح دنیا است؛ چرا که، آروا با پیروی کامل از استاندارهای جهانی و مرجع APQP کیفیت مطلوب محصولاتش را همواره مد نظر دارد.

لازم به یادآوری است که کسب این رکورد تازه تولید دستگاه جوشکاری در پی برنامه‌ریزی‌های دقیق و به مدد همت والای کارکنان شرکت ابزارآلات آروا میسر شده است. با توجه به چشم‌اندازهای آتی آروا، امید آن می‌رود که در گام‌های بعدیِ توسعه تولیدات، آروا پا را از این میزان تولید روزانه نیز فراتر گذارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *