حضور معاون وزیر صمت در ساختمان مرکزی آروا

معاون وزیر صمت پس از بازدید از کارخانه تولید اینورترهای جوشکاری و ابزارآلات برقی آروا از ساختمان مرکزی شرکت بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آروا، مصطفی برهانی مدیر کل دفتر صنایع تجهیزات برقی و الکترونیکی وزارت صمت پس از بازدید از کارخانه تولید اینورتر‌های جوشکاری و ابزارآلات برقی، از ساختمان مرکزی آروا بازدید نمودند.

پس از بازدید مدیر کل دفتر صنایع تجهیزات برقی و الکترونیکی وزارت صمت از کارخانه آروا و معرفی تمامی دستگاه‌ها، ماشین‌آلات، خطوط تولید و همچنین انبار مرکزی محصول نهایی و قطعات، با هماهنگی‌های انجام گرفته، در ساختمان مرکزی حضور یافته و نشستی با مدیران ارشد آروا برگزار شد.

این نشست در دفتر مدیرعامل شرکت آروا آقای محمد‌امین مصلائی برگزار شد که معاون وزیر صمت در خصوص بومی‌سازی اینورتر‌های جوشکاری، اطلاعات مفیدی را از مدیران ارشد آروا کسب نمودند. ایشان شرکت آروا را به‌عنوان پیشگام در تولید و ساخت اینورتر‌های جوشکاری بومی‌سازی شده در رنج آمپر‌های واقعی در کشور مورد بررسی و تحلیل قرار دادند و همچنین لازمه توسعه اقتصادی و پیشرفت‌های تولیدی را در گرو وجود شرکت‌هایی مانند آروا دانستند.

در ادامه این نشست مقرر گردید شرکت آروا جهت بومی‌سازی دستگاه جوش اینورتر، دستاوردها و دانش فنی خود را در اختیار صنعت کشور قرار دهد و برای پیشبرد تولید به صنعت کشور کمک‌های بیشتری را انجام دهد.

با توجه به اینکه یکی از اهداف مهم در آروا تولید محصولات با کیفیت است در این نشست نیز کیفیت اینورترهای تولیدی در کارخانه آروا مورد تایید معاون وزیر قرار گرفت و با نمونه‌های خارجی مقایسه شد. پس از این بررسی‌ها و تحلیل‌های انجام گرفته از اینکه شرکت آروا توانسته است در حوزه کیفیت و متعادل سازی قیمت از نمونه‌های چینی محصولاتی با کیفیت بالاتر تولید نماید که قابلیت صادرات را نیز داشته باشد، تشکر کردند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *