صدای موفقیت در شهر شما

صدای موفقیت در شهر شما

پدر صنعت ابزار ایران این بار با حضوری پرشکوهتر در دومین نمایشگاه ابزارآلات صنعتی ساختمانی و یراق آلات تبریز شرکت خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آروا، این شرکت پس از برگزاری بزرگترین رویداد صنعت ابزار ایران در کارخانه آروا و با حضور نمایندگان و بزرگان صنعت ابزار و نیز اجرای همایش شکوه آروا به مناسبت افتتاح کارخانه و در نهایت انتخاب این شرکت به عنوان برترین غرفه در نمایشگاه بین المللی صنعت، آروا بر آن شده تا شکوهی دیگر بیافریند.

شرکت دانش بنیان آروا، پیشرو در صنعت ابزارآلات ایران، در دومین دوره نمایشگاه بین المللی ابزارآلات، یراق آلات تبریز که از ۱۲ تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳، طی ساعات ۱۵ تا ۲۱ برگزار می شود، حضوری پررنگ خواهد داشت. این نمایشگاه فرصتی استثنایی برای آشنایی با جدیدترین دستاوردها و نوآوری های آروا در زمینه ابزارآلات و همچنین سایر برندهای معتبر داخلی و خارجی است.

در این نمایشگاه، که یکی از مهمترین رویدادهای صنعت ابزارآلات در ایران است، طیف وسیعی از ابزارآلات دستی، برقی و بادی، ابزارآلات باغبانی، ابزار اندازه گیری، کارواش، اینورترهای جوشکاری و تجهیزات ایمنی به نمایش گذاشته خواهد شد. غرفه آروا در سالن امیرکبیر واقع شده و بازدیدکنندگان می توانند از این غرفه دیدن کنند و از مشاوره تخصصی کارشناسان مجرب آروا بهره مند شوند.
حضور در نمایشگاه تبریز فرصتی مغتنم برای آشنایی با تنوع محصولات آروا و دیگر برندهای معتبر و همچنین تبادل نظر با فعالان این صنعت است.

شایان ذکر است که در این نمایشگاه برنامه های جانبی مفرح از جمله حضور قهرمانان آروا که گروه عملیات ویژه آروا را تشکیل داده اند، مسابقه و بخش کار با ابزار به حمایت این شرکت برای آموزش توام با سرگرمی ارائه خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *