شکوه آروا

شکوه آروا؛ همایش افتتاح کارخانه آروا

روز پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت و به مناسبت روز کارگر، کارخانه ساخت اینورتر جوشکاری و ابزار برقی آروا به صورت رسمی توسط کارگران ایرانی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آروا؛ کارکنان و کارگران شرکت و کارخانه آروا با حضور در سیمنار آشنایی با ارزش ها، ماموریت و چشم انداز ها و حضور در کارخانه به صورت رسمی در حضور مدیرعامل، قائم مقام، معاونت اجرایی و مدیران ارشد کارخانه را افتتاح نمودند.

مدیر عامل و قائم مقام آرواهمایش افتتاح کارخانه آروا

شروع بلندپروازی از کار در مغازه پدری

در این مراسم که ابتدا در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد محمد امین مصلایی پور مدیر عامل شرکت آروا، ابتدا سخنرانی نموند و در طی سخنرانی های خود به مواردی مانند اینکه از چه سالی فعالیت های خود را شروع نمودند و اینکه برای رسیدن به این نقطه چه اهداف بلندپروازانه ای داشتند. در ادامه مدیرعامل آروا به اهداف مهمی که داشتند یعنی اشتغالزایی و کارآفرینی در خاک ایران اشاره نمودند و برای تحقق این رویای بزرگ، بزرگترین کارخانه ساخت ابزار در ایران را احداث نموند.

محمد امین مصلایی

آقای امین مصلایی به این نکته بسیار مهم اشاره نموند که کارخانه برای کارکنان و کارگران است و سود ناشی از آن نیز برای ساخت کارخانه های دیگر و اشتغالزایی بیشتر انجام می شود. در ادامه مدیرعامل آروا از تیم بزرگ آروا که جمعی از نخبگان صنعت ابزار هستند و در رشد و توسعه آروا سهیم بودند؛ تشکر نمود.

سخنرانی مدیرعامل آروا جناب آقای امین مصلایی در همایش افتتاح کارخانه

 

فلسفه وجودی آروا و سیر تحول شرکت از ابتدا تاکنون

در ادامه سمینار آقای حمید مصلایی قائم مقام آروا سخنرانی کردند و در مطالب خود به موارد مهمی از قبیل سفیران موفقیت که تیم بزرگ آروا هستند اشاره نمودند. ایشان در ادامه به گروه عملیات ویژه آروا که ابزار موفقیت هستند اشاره نموند و به ماموریت مهم سازمان اشاره کردند.

حمید مصلایی

یکی از بخش های جذاب که برای حاضرین دارای اهمیت بود تاریخچه شرکت آروا و سیر تحول آن از سال ۱۳۸۸ تا سال ۱۴۰۲ بود و اینکه در آینده چه اهداف مهم و برنامه هایی قابل اجرا است. در ادامه تاریخچه و سیر تحول آروا، قائم مقام شرکت آروا به موضوعات مهمی مانند: ایجاد فرآیند های کسب و کار و کنترل آنها جهت آینده ای پایدار و برترین در تولید و تامین و زیرساخت فیزیکی جهت آینده ای پایدار و برترین در تولید و تامین اشاره نمود.

سخنرانی قائم‌مقام آروا جناب آقای حمید مصلائی در همایش افتتاحیه کارخانه

 

ویژگی های تیم موفق آروا

قائم مقام شرکت آروا در ادامه به مواردی مانند ویژگی های تیم موفق آروا، موفقیت های کسب شده در طول این سال ها، و چشم انداز آروا تا سال ۱۴۰۳ اشاره و تمامی این موارد را مورد بررسی و تحلیل قرار دادند. یکی از موضوعات بسیار مهم که در سمینار افتتاح کارخانه به آن اشاره شد ارزش های سازمان می باشد که شامل: موفقیت، در حال رشد، قابل اعتماد و اتکا، بلند پرواز، اهل کسب و کار و دارای انگیزه درونی می باشد و ارزش های کلیدی سال ۱۴۰۲ شامل بلندپرواز، بومی سازی صنعت ابزار و اهل حساب و کتاب می باشد.

تیم بزرگ آروا با ۶۸۳ نفر در سالن همایش های صدا و سیما حضور داشتند و برنامه برای آنها بسیار جذاب بود و علاوه بر آن با فلسفه وجودی آروا و اینکه برای چه و چه کاری در آروا حضور دارند آشنا شدند و یک برنامه آموزشی نیز به حساب می آمد.

افتتاح فاز دوم کارخانه آروا

در ادامه سمینار شکوه آروا، معاونت اجرایی شرکت آقای علی نادعلیان در خصوص مواردی از جمله افتتاح فاز دوم کارخانه آروا و اینکه از ابتدای سال ۱۴۰۰ آغاز شد و در ابتدای سال ۱۴۰۱ فاز اول کارخانه به بهره برداری رسید سخنرانی نمودند و به این موضوع که پس از گذشت دو سال از زمان شروع آغاز عملیات عمرانی، فاز دوم کارخانه آروا نیز تکمیل شد اشاره نمودند. ایشان در ادامه به این نکته اشاره کردند که در حال حاضر به صورت رسمی کارخانه آروا با بیش ۲۵۰ نفر پرسنل شروع به فعالیت کرده است و امیدواریم تا پایان سال ۱۴۰۲ این رقم به بیش از ۴۰۰ نفر افزایش پیدا کند.

سخنرانی معاون اجرایی آروا جناب آقای نادعلیان

 

کیفیت؛ اصلی ترین پارامتر تولید در کارخانه آروا

معاونت اجرایی شرکت آروا، در ادامه گفت: «مهم‌ترین مسئله‌ و دغدغه ای که در طی ساخت و توسعه فرایندهای کارخانه آروا وجود داشت؛ توجه به کیفیت به عنوان اصلی ترین پارامتر تولید محصول بود. آروا همواره سعی داشته است تا نیازهای ذینفعان خود که مهم‌ترین آنها مشتریان هستند را به صورت کامل برطرف کند. به همین جهت تمام فرایندهای تکوین محصول شامل طرح ریزی، طراحی توسعه محصول و طرح‌های توسعه فرایند ساخت و… به صورت استاندارد در شرکت آروا پیاده سازی شده است. در آروا همواره تلاش بر این بوده است تا مشتریان به محصول با کیفیت دسترسی داشته باشند و صنعت کشور بتواند از محصول بومی و با کیفیت بهره ببرد».

پس از مراسم سخنرانی و آشنایی با فسلفه وجود شرکت آروا از کارکنان و گارگران نمونه تقدیر و تشکر شد و مدال قهرمانان آروا: آرن، رعد، ویراک و اوژن به نفرات برتر اهدا شد. در ادامه از کارکنانی که ارتقاء شغلی داشتند تقدیر شد. در انتها برنامه نیز ارزیابی عملکرد مدیران طبق سنجه ها مورد ارزیابی قرار گرفت و طی مراسمی از آنها تقدیر و تشکر شد.

مدیران ارشد شرکت آروامدال قهرمانان آرواشکوه آروا

افتتاح کارخانه توسط کارگران

برنامه دوم حضور پرنسل در کاخانه بود که طی مراسمی توسط کارگران افتتاح شد و تیم بزرگ آروا با حضور در کارخانه از نزدیک با فرآیند های ساخت و تولید ابزار آلات آشنا شدند. بخش های مختلف کارخانه برای کارکنان از جذابیت بالایی برخوردار بود و طی مصاحبه هایی که از پرنسل انجام شد؛ همگی احساس خوشحالی و ذوق داشتند و اینکه در کارخانه آروا ماشین آلات مدرن و پیشرفته ای در حال کار هستند و آروا اینورتر های جوشکاری و ابزار برقی را تولید و با بالاترین کیفیت به بازار عرضه می کند بسیار حس خوبی داشتند.

افتتاح کارخانه آرواغرفه کیفیت در کارخانه آرواسیستم سازی و ERPمراحل تولید اینورتر جوشکاری

آیین رسمی افتتاح کارخانه آروا یکی از اتفاق های نادر در صنعت ابزار و دیگر صنایع می باشد که با این حجم اجرا شد و توسط خود پرنسل افتتاح شد چرا که مدیرعامل و قائم مقام بر این باور هستند که کارخانه برای کارکنان است و رشد و توسعه کارخانه تنها با تلاش، همدلی و بلند پروازی تیم بزرگ آروا محقق خواهد شد.

ساخت اینورتر جوشکاری در ۱۲۰ دقیقه

یکی از موارد مهمی که جا دارد در اینجا به آن اشاره نمود این است که کارخانه آروا به مناسبت روز کارگر توسط کارگران افتتاح شد. در حاشیه مراسم مدیرعامل آروا ورق ساخت اینوتر را امضا نمودند و در مدت ۱۲۰ دقیقه صفر تا صد اینوتر جوشکاری ساخته شد و تیم ۶۸۳ نفری آروا شاهد این موضوع بودند که می توان به جرات گفت این اتفاق، جز در کارخانه آروا در هیچ جایی مقدور نیست.

افتتاح رسمی کارخانه آروا توسط کارگران و ساخت اینورتر در ۱۲۰ دقیقه!

 

پیام تبریک رئیس شرکت جیسیک به مناسبت افتتاح کارخانه

پیام تبریک رئیس شرکت جیسیک به مدیر عامل، قائم مقام و تمام آروایی ها

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *