حضور دانش آموزان در کارخانه آروا

به گزارش روابط عمومی شرکت آروا؛ دانش آموزان مدرسه پیام انقلاب در یک اردوی علمی از کارخانه تولید اینورتر های جوشکاری و ابزارآلات برقی آروا بازدید نمودند و از نزدیک با روند تولید و ساخت ابزارآلات آشنا شدند.

پس از هماهنگی های صورت گرفته دانش آموزان منتخب مدرسه پیام انقلاب تهران به همراه مدیر و معلمان خود در قالب یک برنامه علمی وارد کارخانه آروا شدند و در یک سفر علمی از نزدیک با نحوه ساخت مجموعه ابزاآلات آشنا شدند و و به عنوان آینده سازان کشور در مورد برخی موارد از جمله قطعات مورد استفاده و همچنین نحوه استفاده از ابزارهای شارژی، توسط تیم مهندسی به آنها آموزش هایی داده شد.

این بازدید  که بیشتر جنبه علمی و آموزشی داشت بسیار مورد استقبال دانش آموزان قرار گرفت و اینکه برای اولین بار چنین برنامه ای در کشور تدارک دیده شده بود تا دانش آموزان از نزدیک در کارخانه ساخت ابزارآلات حضور پیدا کنند. در این بازدید از اهداف و چشم انداز های آروا در خصوص اشتغالزایی و بهره مندی از نیروی های متخصص و با دانش و همچنین بومی سازی صنعت ابزار توضیخاتی داده شد.

یکی از بخش های هیجان انگیز برای دانش آموزان کار با دریل شارژی آروا بود که برای آنها بسیار جذاب بود و علاوه بر کار با ابزار از کاربرد هایی که این ابزارها دارد برای آنها توضیحاتی داده شد و روی موضوع ایمنی و رعایت نکات ایمنی در  حین کار نیز توضیخات کاملی به آنها داده شد.

در همین راستا برنامه ریزی های جامعی در حال انجام است تا دانش آموزان و دانشجو های بیشتری از کارخانه آروا بازدید نمایند و ضمن آشنایی با ارزش ها و اهداف آروا در جهت آبادانی کشور از نزدیک با چگونگی ساخت و تولید ابزارآلات نیز آشنا شوند.

حضور دانش آموزان در کارخانه آروا
حضور دانش آموزان در کارخانه آروا
حضور دانش آموزان در کارخانه آروا
حضور دانش آموزان در کارخانه آروا
حضور دانش آموزان در کارخانه آروا

۲ دیدگاه

  • به عنوان یک معلم بازنشسته ایرانی که عاشق استقلال سیاسی فرهنگی کشور هستم و معتقدم تحقق این دو استقلال بدون استقلال اقتصادی تحقق نخواهد یافت، به مؤسسان و مسئولان این مجموعه عظیم تبریک عرض می کنم و برای همه آنها آرزوی موفقیت دارم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *