آروا تولید کننده انواع اینورتر جوشکاری و ابزار برقی و شارژی

نمایندگان یک کارخانه تولید ابزارآلات چینی با حضور در کارخانه آروا از تمامی بخش ها و واحد های کارخانه بازدید نمودند و آروا را به عنوان قطب تولید کننده انواع مختلف اینورتر های جوشکاری، ابزارهای برقی و شارژی در منطقه با قابلیت صادرات به کشور های دیگر معرفی کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آروا؛ مدیران پروژه کارخانه تولید ابزارآلات کشور چین پس از هماهنگی ها و رایزنی های صورت گرفته با واحد بازرگانی شرکت آروا وارد ایران شدند و با حضور در کارخانه آروا، از نزدیک با فرآیند ساخت اینورتر های جوشکاری و ابزارآلات برقی و شارژی و نحوه برنامه ریزی تولید آشنا شدند و آروا را یک کارخانه منظم، بزرگ و تولید کننده محصولات با کیفیت بالا معرفی کردند.

خطوط تولید پیشرفته و بهر مندی از امکانات پیشرفته در فرآیند ساخت و استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته از قبیل دستگاه رنگ بدنه و شاسی اینورتر، دستگاه برش لیزر، دستگاه پرس بیک، خط تولید بُرد و آرمیچر و آزمایشگاه مرجع برای ایشان بسیار جذاب بود. سیستم بسته بندی محصولات و برنامه ریزی های انبار و نظم کارخانه یکی دیگر از مواردی بود که توجه نمایندگان چینی را به خود جلب کرد

مدیران پروژه شرکت تولید ابزار چینی کارخانه آروا را با کارخانه های بزرگ تولید ابزار در سراسر دنیا مقایسه کردند و گفتند که آروا به لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری همانند کارخانه های بزرگ می باشد که از امکانات و ماشین آلات محهز و پیشرفته، منطبق با استاندارد های جهانی اقدام به تولید می نمایند.

یکی دیگر از بخش هایی که بسیار مورد توجه نمایندگان چینی قرار گرفت بخش کنترل کیفیت QC بود که در تمامی مراحل، ساخت و تولید محصولات را مورد کنترل و ارزیابی قرار می دهد و در نهایت محصول با کیفیت تضمین شده از خط حارج می شود تا مصرف کننده با اطمینان خاطر در شغل خود از محصولات تولیدی شرکت آروا استفاده نماید.

یکی از برنامه های مهمی که در این بازدید صورت گرفت، سفارش گذاری های بیشتر، گسترش همکاری های دوجانبه در تمامی بخش ها و همچنین رفع مشکلات سفارش مواد اولیه بود، که به صورت گسترده میان مدیران ارشد آروا و مدیران پروژه کارخانه چین به بحث و تبادل گذاشته شد.

نمایندگان شرکت چینی حدود پنج سال پیش نیز از شرکت آروا بازدید کرده بودند و این حجم از رشد و توسعه در این مدت زمانی بسیار برای آنها شگفت انگیز بود. با توجه به ظرفیت های کارخانه و ماشین آلات مجهز و پیشرفته اعلام کردند که آروا در آینده ای نزدیک می تواند قطب تولید کننده انواع مختلف اینورتر های جوشکاری، ابزارهای برقی و شارژی در منطقه باشد و به عنوان بزرگترین صادر کننده ابزار نقش مهمی در توسعه کشور ایفا کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *