دلایل آروا برای اشتغال زایی

افراد معدودی در جهان وجود دارند که با رؤیا و هدف اشتغال زایی و کارآفرینی کسب و کار خود را شکل می دهند. این افراد همیشه بر این باور هستند که تنها راه رشد و توسعه این است که در کنار مردم باشند و از تخصص و دانش آن ها در زمینه های مختلف بهره مند شوند. کنار مردم و در خدمت مردم بودن مشخصه اصلی کارآفرینان است.

حال می خواهیم به این پرسش پاسخ دهیم که چرا مدیران کسب و کارها به فکر اشتغال زایی هستند و دلیل اینکه اشتغال زایی می کنند، چیست؟ برای پاسخ به این سؤال که هدف اصلی مدیریت شرکت آروا نیز است، مؤلفه ها و المان های متعددی وجود دارند که در ادامه هر کدام از آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

آروا اشتغال زایی می کند به خاطر اینکه از دانش نیروهای متخصص بهره مند گردد

همه ساله افراد زیادی فارغ التحصیل می شوند و رؤیای یافتن شغل مناسب را در سر دارند. یکی از اهداف مهم در آروا این است که بستری را فراهم کند تا جوانان متخصص که آینده کشور در دستان و اندیشه آنان ست، بتوانند در موقعیت های مختلف شغلی در آروا استخدام شوند و در یک رابطه دو سویه راه های رشد و موفقیت را طی کنند.

آروا همیشه در حال رشد است و برای اینکه به این چشم انداز مهم جامه عمل بپوشاند، فضایی را فراهم می نماید تا جوانان بتوانند خود را عضوی از خانواده آروا بدانند و با اشتیاق در آروا حضور یابند. جذب نیروهای متخصص سبب می شود تا جوانان به این باور برسند که به دانش و مهارت آن ها اعتماد و توجه ویژه ای می شود.

احترام به دانش نخبگان و بهره مند شدن از تخصص آن ها همیشه در اولویت شرکت آروا بوده و هست. رؤیای آروا این است که به اندازه سهم خود از مهاجرت نخبگان جلوگیری کند و از مهارت و علم آن ها در ساخت و تولید محصولاتی جهانی با برترین تکنولوژی ها استفاده نماید؛ به همین منظور کارخانه ای با بیش از ۱۵۰۰۰ متر مربع و ۵ خط تولید احداث نموده است تا مقدمات و بسترهای لازم را برای تحقق اهداف خود فراهم سازد. آروا همچنین در برنامه ها و اهداف بلند مدت نیز توسعه کمّی و کیفی را در دستور کار خود قرار داده است تا بتواند در این مسیر، نقش بیشتری داشته و به بهترین شکل تأثیرگذار باشد.

آروا اشتغال زایی می کند به خاطر اینکه جوانان آینده ای روشن داشته باشند

شاید بتوان گفت که مهم ترین دغدغه جوانان داشتن آینده ای روشن است. آینده روشن به زیرساخت های مختلف و متعددی نیاز دارد که یکی از مهم ترین آن ها شغل مناسب است. زمانی که اشتغال زایی وجود داشته باشد، این دغدغه در ذهن جوانان کاهش می یابد؛ چرا که دغدغه همیشه استرس می زاید و آسیب های روحی به همراه دارد.

در آروا مفاهیم مختلفی چون بلندپروازی و انگیزه درونی نهادینه گشته و کارکنان در این شرکت همواره با داشتن ایده هایی ناب و خاص، نقشه موفقیت های پیاپی را ترسیم و در اوج خلاقیت، ایده ها و خواسته های خود را اجرایی می کنند.
آروا بال پرواز می دهد، بالی تنومند که انگیزه ها و ندای درونی جوانان را دنبال می کند تا دیگر موفقیت را تنها در رؤیای خود نبینند، بلکه با قدم هایی استوار در مسیر موفقیت گام بردارند.

آروا اشتغال زایی می کند تا اقتصاد کشور رشد و توسعه یابد

برای توسعه اقتصادی نیاز است تا از منابع و شرایط مختلفی استفاده شود. گاهی ممکن است این منابع محدود باشند و برای استفاده از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های موجود، باید نیروهای متخصص را به کار گرفت تا در شرایط بد اقتصادی بتوانیم موقعیت هایی را ایجاد کنیم تا نیاز هموطنان را برطرف سازیم. این تفکر مهم و سازنده در سایه اشتغال زایی می تواند رشد یابد و سرانجامی خوشایند داشته باشد.

کارآفرینی و اشتغال زایی یک روش نوآورانه است تا صاحبان کسب و کار اهداف خود را به بهترین شکل ممکن دنبال کنند. آروا به عنوان شرکتی تولیدکننده و دارای کارخانه ای پیشرفته و مدرن یکی از پایه های رشد و توسعه اقتصادی کشور است. ما در آروا با راه اندازی خطوط تولید جدید و مدرن همیشه در صدد این هستیم تا از رکود جلوگیری کنیم و زمینه های توسعه را فراهم سازیم؛ چرا که معتقدیم برای ساختن آینده ای روشن و ایرانی آباد باید در مسیر اشتغال زایی گام برداریم و موفقیت را به سرانجام برسانیم.

آروا در راستای رشد و توسعه تولیدات داخلی اشتغال زایی می کند

تولید، نبض اقتصاد است و با تولیدات داخلی می توان اقتصاد را زنده و پویا نگه داشت. تولیدات با کیفیت توسعه اقتصادی کشور را شکل می دهند. زمانی که اقتصاد پویا شود، همیشه زنده می ماند و این امر به خودی خود مقدمات رشد و توسعه را فراهم می سازد. در پویایی اقتصادی همچنین آینده برای جوانان تضمین می شود و زمانی که جوانان از آینده ای روشن مطمئن شوند، بدون دغدغه و با آرامش خاطر ایده های ناب خلق می کنند.

هدف ما در آروا توسعه اقتصادی کشور و پویایی آن است. آروا در کارخانه خود با استفاده از بهترین متریال و تکنولوژی های روز دنیا ابزارآلات صنعتی و خانگی متنوع و با کیفیتی را تولید می کند.

آروا از بدو تأسیس و شروع فعالیت خود یکی از مهم ترین اهدافی که دنبال کرده این است که چگونه و چطور می تواند اشتغال زایی کند. برای تحقق این هدف که همچنان نیز ادامه دارد، صاحب نظران و مشاوران متخصص و مجربی با آروا همراه بوده اند و ایده های سازنده ای را بیان نموده اند. آنچه در این میان اهمیت زیادی دارد این است که همواره مدیریت شرکت آروا بر موضوع کارآفرینی و اشتغال زایی تأکید دارند و در جهت اجرایی شدن این امر و ایجاد بسترهای مناسب تلاش می کنند. آروا در آرزوی ساختن ایرانی آباد و آینده ای روشن و پر امید برای جوانان این مرز و بوم تلاش کرده و به اندازه بضاعتی که دارد، مقدمات آن را فراهم نموده است.

آروا بال پرواز می دهد، همیشه در اوج باشیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *