برند ملی آروا

دومین اجـلاس سـراسـری برند ملی، اعتماد ملی با رویکرد تجـلیـل از سـرآمـدان اقتصـاد ایـران با بهره گیری از همکاری دانشگاه ها، سازمان ها، مراکز و موسسات علمی و تحقیقاتی کشور به عنوان بزرگترین رویداد ملی در تاریخ ۲۱ دی ماه ۱۴۰۱ در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد و از شرکت آروا به عنوان برند ملی در جهت تولیدات ملی با کیفیت بالا و منطبق با استاندارد های جهانی تقدیر شد و طی مراسمی لوح زرین این دوره به آقای حمید مصلائی قائم مقام شرکت آروا اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آروا، دومین دوره اجلاس سراسری برند ملی در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد و از محور های مهم این دوره که در انتخاب برند ملی تاثیرگذار بود می توان به موارد : استفاده از فناوری های نوین در راستای بهبود کیفیت، کنترل و تضمین کیفیت در حین فرآیند تولید، فرهنگ سازی و تمرکز روی تولید به جای واردات، هدایت مردم به سمت اشتغال و ایجاد اشتغال و کارآفرینی، استفاده بهینه از منابع انسانی، برگزاری کلاس های آموزشی و نوآوری در تولید اشاره کرد.

شرکت آروا با نیاز سنجی مخاطبان و شناخت درست و دقیق از نیاز مشتریان و بازار هدف در کارخانه خود با استفاده و بکارگیری بهترین و پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا ابزارهای متنوع و با کیفیتی را تولید و به بازار عرضه می کند. شرکت آروا با استفاده از بهترین متریال ها در ساخت ابزارآلات و بهره مندی از متخصصین داخلی و همچنین انجام فرآیند های کنترل و تضمین کیفیت در حین تولید همواره محصولاتی با بالاترین سطح کیفیت را ارائه می دهد که این عوامل نقش مهمی در انتخاب آروا داشت.

برند ملی آروا

کارخانه ای وسیع برای تولید داخلی ابزارآلات صنعتی و خانگی

آروا برای پیشبرد اهداف خود در زمینه های اشتغال زایی و تولید ملی در سال ۱۴۰۰ کارخانه ای وسیع راه اندازی نمود و شروع به تولید محصولات با کیفیتی از جمله اینورتر های جوشکاری در مدل های مختلف، بتن کن ساخت ایران، اتولوله و … نمود. در کارخانه آروا از مجهزترین و پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیال از جمله دستگاه برش و لیزر، ایستگاه رنگ، ساخت و تولید بدنه و شاسی اینورتر و … استفاده می شود تا محصول تولید شده در این فرآیند بهترین عملکرد را داشته باشد.

کارخانه آروا در حال حاضر دارای پنچ خط تولید می باشد که به صورت فعال در حال کار هستند و روزانه محصولات متنوع و مختلفی را تولید می کنند. از دیگر موارد مهم و قابل ذکر که در اینجا باید به آن اشاره کنیم این است که در فرایند تولید محصولات ساخت داخل ایران از فرآیند QA و QC استفاده می شود.

استفاده از فناوری های نوین در راستای بهبود کیفیت

استفاده از فناوری های نوین از جمله ابزارهای مهندسی یکی از مواردی است که در فرآیند تکوین اینورتر های جوشکاری آروا و دیگر محصولات تولید منطبق با استاندارد های جهانی مورد استفاده قرار می گیرد. واحد مهندسی و متخصصین آروا از ابزارها و فناوری های نوین در پروسه تولید و ساخت و همچنین خرید قطعات با کیفیت از برند های معتبر و بزرگ دنیا برای بررسی ها و آنالیز استفاده می کنند.

خدمت رسانی به وسعت ایران

شرکت آروا دارای یکی از گسترده ترین و بزرگترین شبکه حمل و نقل در حوزه ابزارآلات است که محصولات خود را به تمام نقاط ایران ارسال می کند. از دیگر موضوع های قابل توجه در خدمات آروا پیک رایگان است که در شهرهای بزرگ بزرگ اجرا می شود. خدمات پس از فروش مناسب و تعمیر ابزارآلات در کمترین زمان ممکن از جمله خدمات بی نظیر در آروا می باشد که به مشتریان خود ارائه می دهد. خدمات مناسب و شناخت نیاز مشتریان از شعار های مهم در شرکت آروا است.

ارائه محصولات تولید ملی و بومی سازی ابزار از جمله شعار های مهم در شرکت آروا است و این اهداف مهم در کارخانه ایی وسیع با پیشرفته ترین ماشین آلات اجرایی می شود تا آروا بهترین ها را به مشتریان خود ارائه دهد.

آروا پیش از این نیز موفق به تندیس رضایت مشتری، لوح زرین برند برتر و تندیس ملی کیفیت شده بود و این تندیس افتخاری دیگر است برای آروا که همیشه برای همراهان همیشگی خود بهترین ها را متناسب با نیاز آنها تولید می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *