تاجران لیبی؛ آروا تنها تولید کننده واقعی اینورتر های جوشکاری و ابزار برقی در ایران

یک هیئت تجاری از کشور لیبی پس از ورود به ایران و تحقیقات اولیه در خصوص تولید کننده های محصولات برقی و اینورتر های جوشکاری وارد کارخانه آروا شدند و از تمامی بخش های کارخانه و تولیدات کارخانه آروا بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آروا؛ یک هیئت تجاری بلند پایه از کشور لیبی در جهت تامین نیازهای کشور خود از محصولات با کیفیت و دارای نشان استاندارد از کارخانه آروا بازدید نمودند و شرکت آروا را به عنوان تنها تولید کننده واقعی اینوتر های جوشکاری و ابزار برقی در ایران معرفی نمودند، که دارای بزرگترین کارخانه با پیشرفته ترین و مجهزترین ماشین آلات می باشد. و اعلام نمودند که دعوت آروا از آنها نشان دهنده این موضوع است که صفر تا صد محصول در ایران و توسط متخصین تولید و به بازار عرضه می شود.

هیئت تجاری کشور لیبی آروا را تنها شرکتی در ایران معرفی کردند که محصولات خود را مطابق با فرآیند های کنترل کیفیت تولید می کند و در ساخت آنها از قطعات با استانداردهای جهانی استفاده می نماید. علاوه بر این اینوتر های دارای دو فن آروا را نسل جدیدی از اینوتر های موجود در بازار خوانند که در ساخت آنها از بهترین روش های ساخت استفاده شده است که باعث افزایش راندمان کاری می شود.

تاجران لیبی؛ آروا تنها تولید کننده واقعی اینورتر های جوشکاری و ابزار برقی در ایران

پس از استقبال از اینورتر های آروا، اینورتر های مدل ۲۱۷۰، ۲۱۷۱، ۲۱۷۲ و ۲۱۶۰ که نسل جدیدی از تولیدات آروا می باشد را سفارش گذاری نمودند و قرار شد اولین پارت از محصولات آروا به زودی وارد کشور لیبی شود و به صورت رسمی نماینده فروش آروا در شما آفریقا معرفی شد و به زودی نیز اولین شو روم محصولات آروا در خارج از کشور طراحی و ساخته خواهد شد.

یکی از مواردی که تجّار لیبی به آن اشاره نمودند نظم بسیار بالایی بود که کارخانه از آن برخوردار است و با توجه به اینکه تجّار لیبی از بزرگترین کارخانه های جهان بازدید نمودند این سطح از نظم و سازماندهی برای آنها بسیار حائز اهمیت بود و در کنار آن واحد کنترل کیفیت کارخانه نیز موجب شگفتی آنها شد که در ایران کم نظیر و همانند شرکت های بزرگ دنیا فرآیند کنترل کیفیت در تمامی مراحل تولید رعایت می شود تا محصول نهایی با کیفیت تضمین شده تولید و به بازار عرضه شود.

در پایان تفاهم نامه ای میان طرفین به امضا رسید که قرار شد اینوتر های جوشکاری با برند کشور لیبی در کارخانه آروا تولید شود و شرکت آروا نیز در این زمینه اعلام آمادگی نمود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *