تندیس رضایت مشتری آروا

شرکت آروا در دوازدهمین دوره همایش سراسری رضایتمندی مشتری برای دومین بار موفق به کسب تندیس رضایت مندی مشتری شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آروا؛ دوازدهمین دوره همایش سراسری رضایتمندی مشتری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ و با رویکرد جهش تولید، با هدف قدردانی از مدیران واحد های پاسخگو و مشتری مدار کشور، با حضور صاحبان صنایع و نیز سیاست گذاران عالی رتبه کشور در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد، و شرکت آروا برای دومین بار موفق به کسب تندیس رضایت مندی مشتری شد.

شرکت آروا به خاطر ارج نهادن به حقوق مشتریان و مصرف کنندگان و بدست آرودن رضایت مشتریان به عنوان تنها برند فعال در حوزه ابزارآلات به عنوان شرکت برتر در جهت شناخت نیاز مشتریان و پاسخگویی به تمامی خواسته های آنها از جمله تولید داخلی محصولات با کیفیت بالا، خدمات و قیمت مناسب شایسته تقدیر شناخته شد و آقای علی نادعلیان مدیر اجرایی شرکت آروا به نمایندگی از آقای محمد امین مصلائی تندیس رضایتمندی مشتری را دریافت نمود.

تندیس رضایت مشتری آروا

 

آروا فراتر از یک محصول

در فضای کسب و کار امروزی، توجه به نیاز مشتری و رضایت مندی مشتری یک نیاز اساسی است. آروا از ابتدای تاسیس تاکنون فعالیت های خود را بر سه اصل کیفیت بالا، خدمات و قیمت مناسب پیشبرده است و همواره محصولاتی با کیفیت بالا را در کارخانه ای وسیع تولید و به بازار عرضه می کند.

آروا همیشه با ارائه بهترین خدمات از جمله اینوتر های جایگزین در حین تعمیر دستگاه جوش و دستگاه های استند بای و همچنین پیک رایگان از پیشگامان خدمت رسانی به مشتریان و مصرف کنندگان است.

شناخت نیاز مشتری

شرکت آروا با تولید و ساخت محصولات و ابزارآلات متنوع و با کیفیت بالا سهم بسزایی در بازار ابزار ایران دارد و فرآیند تکوین محصول در شرکت آروا مطابق با استانداردهای بین المللی و جهانی صورت می پذیرد. با توجه به اهمیت مشتریان به عنوان کلیدی ترین ذیتفعان شرکت آروا، هموراه نیازها و انتظارات آنها مورد توجه مدیران ارشد در توسعه سبد محصولات و گسترش تنوع محصولی قرار دارد.

شرکت آروا در تمامی دسته بندی های ابزار انواع و مدل های مختلفی از محصولات را تولید می کند تا مشتریان بتوانند در انتخاب محصول مورد نظر خود و آنچه متناسب با نیاز آنها می باشد با دقت بیشتری انتخاب و خرید نمایند.

آروا ابزاری برای شکوفا شدن

شرکت آروا فعالیت های رسمی خود را از سال ۱۳۹۳ شروع کرد و از همان ابتدا روی موضوع خدمت مناسب تاکید داشت و در همین راستا محصولات با کیفیت و خدمات متفاوتی را ارائه می دهد. شرکت آروا با هدف گذاری های دقیق و تحت مدیریت محمد امین مصلائی موفق شده است محصولات متناسبی را در کارخانه خود تولید و با بالاترین سطح خدمات به مشترین و مصرف کنندگان ارائه دهد. آروا به عنوان برترین و بزرگترین تولید کننده تولید کننده اینورتر های جوشکاری با بهره گیری از متخصان داخلی و جوانان با دانش و استفاده از متدهای روز دنیا منطبق با استانداردهای جهانی با کیفت ترین اینورتر ها در مدل های مختلف تولید و به بازار عرضه می کند.

برای تولیدات با کیفیت در داخل نیاز استفاده از ماشین آلات پیشرفه و مجهز می باشد که در کارخانه آروا این ماشین آلات در حال فعالیت می باشند. استفاده از ابزارهای مهندسی پیشرفته و فرآیند تضمین کیفیت و کنترل کیفیت  از جمله الزاماتی هستند که در زمان تامین قطعه، پیش از تولید و در حین تولید به کار گرفته می شود تا محصول نهایی تولید شده دارای کیفیت تضمین شده باشد.

مصرف کنندگان و مشترین همیشه به دنبال محصولی و ابزاری هستند که علاوه بر کیفیت بالا دارای یک قیمت مناسب باشد، این دغدغه مشتریان را مدیران آروا جزو اهداف شرکت می دانند و همواره در تلاش هستند تا محصولات تولیدی را با قیمت مناسب ارائه کنند که خوشبختانه در طول این سالها این موضوع اثبات شده است.

از دیگر اقدامات آروا در این زمینه تحقیق و توسعه در جهت بومی سازی ابزار است که به همت جوانان با دانش این مرز و بوم و همچنین سرمایه گذاری های هدفمند در حال اجرایی شدن است.

لازم به ذکر است که؛ آروا پیش از این در سال ۱۳۹۹ برای اولین بار موفق به کسب تندیس رضایت مندی مشری شده بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *