محصولات آروا

باشگاه مشتریان آروا؛ سفری بی نهایت به رضایت شما

باشگاه مشتریان آروا از جمله خدماتی است که به مشتریان و تمام افرادی که در حوزه ابزارآلات فعال هستند؛ ارائه می شود. مشتریان با عضویت در باشگاه، تکمیل پروفایل کاربری، ثبت اطلاعات ابزار و ثبت درخواست گارانتی ابزار در سامانه، نه تنها امتیازات ویژه ای دریافت خواهند کرد؛ بلکه ما را در تلاشمان برای ارائه خدمات بهتر و کیفیت بالاتر، یاری می کنند.

چگونه عضو باشگاه مشتریان آروا شوید و امتیاز خود را افزایش دهید؟

برای عضویت در باشگاه مشتریان شرکت آروا کافی است وارد صفحه ورود باشگاه شوید و شماره موبایل خود را ثبت کنید. با انجام این کار به صورت خودکار عضو باشگاه مشتریان آروا می شوید و امتیاز دریافت می کنید. همچنین برای افزایش امتیازات خود می توانید فعالیت های تعریف شده در ادامه را انجام دهید.

چگونه عضو باشگاه مشتریان آروا شوید؟
۱

ثبت شماره موبایل

برای عضویت و ورود به باشگاه مشتریان آروا کافی است روی دکمه زیر کلیک کنید و شماره موبایل خود را وارد نمایید. بعد از آن کد یکبار مصرف ارسال شده به شماره موبایل خود را وارد کنید و گزینه ثبت را بزنید. با انجام این کار عضویت شما انجام خواهد شد.

۲

تکمیل پروفایل کاربری

پس از ثبت اولیه شماره موبایل می توانید وارد بخش ویرایش پروفایل شوید و اطلاعات درخواست شده شامل: نام، نام خانوادگی، آدرس محل کار و… را تکمیل کنید. با تکمیل این اطلاعات امتیاز باشگاه مشتریان خود را افزایش می دهید.

۳

ثبت اطلاعات محصول یا ابزار

در این بخش باید اطلاعات محصول یا ابزار خود را ثبت کنید. اطلاعات محصول شامل: نام، مدل، برند سازنده و… است که باید در هر بخش به صورت مجزا اطلاعات را وارد کنید. نکته مهم اینکه می توانید ابزار از هر برندی را در باشگاه مشتریان آروا ثبت کنید.

۴

ثبت درخواست گارانتی محصول

در صورتی که محصول، گارانتی داشته باشد یا قصد گارانتی کردن آن را داشته باشید؛ می توانید همزمان با ثبت محصول در مرحله قبل، درخواست گارانتی نیز ثبت کنید. در صورتی که دستگاه از قبل گارانتی باشد نیز می توانید اطلاعات آن را ثبت کنید.

با انجام هر کدام از این کار ها امتیاز و کوین بیشتری در باشگاه مشتریان آروا دریافت می کنید و جوایز بهتری در انتظار شماست.

چرا در باشگاه مشتریان آروا عضو شویم؟

ممکن برایتان سوال باشد که چرا گارانتی محصولات آروا را ثبت کنید و برای چه عضو باشگاه مشتریان شوید؟ در پاسخ باید بگوییم که با عضویت در باشگاه مشتریان آروا می توانید از مزیت های بسیاری برخوردار شوید. اعضای باشگاه مشتریان به طور معمول از تخفیف‌ها، پاداش‌ها و امتیازهای ویژه بهره‌مند می‌شوند که این امر می‌تواند به بهره مندی هر چه بیشتر آنها از خدمات شرکت آروا منجر گردد. اصلی ترین مزیت های عضویت در باشگاه مشتریان آروا را در زیر لیست می کنیم.

  • بهره مند شدن از تخفیفات شگفت انگیز
  • ۲ ماه گارانتی بیشتر برای محصول ثبت شده
  • دسترسی به محصولات جدید
  • دریافت پیشنهاد های خاص
  • عرضه کالا به صورت رایگان
جرا عضو باشگاه مشتریان آروا شویم؟

آیا می خواهید عضو باشگاه مشتریان آروا شوید؟

روی دکمه زیر کلیک کنید.