خدمات پس از فروش آروا

خدمات پس از فروش آروا پلاس

شرکت آروا از تاریخ 94/4/1 تا کنون تعداد نمایندگی های خود را از 40 نماینده به 150 نماینده در کلیه استان های ایران افزایش داده است. حال نام استان ها و شهرهایی که دارای نماینده خدمات پس از فروش آروا هستند در تصویر زیر شرح داده شده است :

نمایندگان خدمات پس از فروش آروا

نمایندگان خدمات پس از فروش آروا

نحوه خدمات به مشتریان:

دستگاه ها پس از خراب شدن به نمایندگی در شهر یا شهرستان برده می شود و نماینده شرکت موظف است دستگاه مذکور را تا حداکثر 24 الی 48 ساعت به مشتری تحویل دهد. گارانتی هر دستگاه پس از تعمیر خود به خود سه ماه تمدید می گردد.

دستگاه استندبای و تعویض دستگاه نو:

دستگاه هایی که یک هفته از خرید آن گذشته و به هر علتی خراب باشد، شرکت دستگاه مذکور را با یک دستگاه نو  تعویض کرده و دستگاه را تا 30 ماه برای اینورتر، تا 15 ماه برای کارواش و تا 2 ماه برای اتو لوله سبز تولید داخل و لوازم برقی گارانتی می کند. همچنین برخی از ابزارآلات دستی گارانتی تعویض دارند.

پیک موتوری:
در تـهران و استـان­ هایی که بیشترین میـزان فروش را دارند؛ پیـک مـوتـوریِ خـدمـات تـمام امور پیـکی را جـهت دسـتگاه­ های گارانتی دار انجام داده و دستگاه های خراب را از بین مشتریان با موتور و یا خودرو خدمات جمع آوری نموده و پس از تعمیر به مشتری تحویل می­ دهد.
شـرکت به جـهت رضـایتمندی مشتـریان در تـمامی دستـگاه­ هایی که خراب می­ شود؛ از قطعات نو استفاده کرده و هیچ قطعه­ ای تعمیر نمی­ کند.

دستگاه استندبای:
طـبق قـوانین شرکت به نمایندگی ­های خدمات در استان­ هایی که فروش بالایی دارند دستگاه استندبایِ خدمات تعلق می­ گیرد کـه این قانون فقط شامل دستگاه های اینورتر می باشد. هنـگامی که دستـگاه مشـتری خراب می­ شـود یک دستـگاه به صـورت امانی در اختیار مشتری قرار داده می­شود تا دستگاه  خراب مشتری تعمیر گردد.

ابزار آلات جوشکاری آروا

خدمات پس از فروش ابزار آلات جوش و برش

خدمات پس از فروش