معرفی برند آروا

  • 2018/11/11
  • نویسنده : مدیر
  • 0   دیدگاه
معرفی برند آروا

برند آروا با پشتوانه ی تجربه ای 30 ساله و همت و تلاش شبانه روزی جوانان با استعداد ایرانی به وجود آمد . شرکت آروا در ابتدای تأسیس کیفیت، قیمت و خدمات را مد نظر قرار داده و با بهره گیری از استانداردهای جهانی مبادرت به تولید کالا با بهترین کیفیت ممکن نموده است.

پس از گذشت چندین سال با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری توانست در صنعت تولید ملی نیز بدرخشد و صفر تا صد تولید اینورترهای جوشکاری 200 ، 280 آمپر ، 250، 220،c 200 و اتوهای لوله سبز و جعبه ابزار را مطابق با استاندارد جهانی انجام دهد.

در حال حاضر شرکت توزیع ابزار آروا تنها تولید کننده مجاز ابزار آلات جوش و برش در ایران می‌باشد که تمامی دستگاه‌های خود را مطابق چارچوب استانداردهای بین‌المللی در خاک ایران تولید می‌نماید.

پیام مدیریت شرکت توزیع ابزار آروا

مهم‌ترین عامل در کسب هر موفقیتی، تدوین و مشخص کردن دقیق اهداف می‌باشد و هدف گذاری به مثابه ترسیم  جاده‌ای برای آینده است.
چگونگی و نحوه تعیین اهداف و مأموریت‌های سازمان و سطح اهداف فردی کارکنان از جمله مسائل مهمی  است  که می‌تواند  نقش حیاتی در تحقق اهداف سازمانی و  در نهایت  کامیابی و موفقیت سازمان ایفا کند.

بدین منظور شرکت آروا در راستای حمایت از تولید ملی و ایجاد اشتغال برای جوانان این مرز و بوم و با هدف کسب رضایت مشتریان؛ اقدام به احداث کارخانه تولید ابزار آلات صنعتی در داخل کشور نمود.

با گذشت 3  سال از شروع به کار واحد صنعتی مذکور؛ برخی از محصولات متعددی به خط تولید این شرکت اضافه گردیده است تا نیازهای کلیه مشتریان در زمینه ابزارآلات صنعتی به نحوی مطلوب مرتفع گردد. امید است به لطف ایزد منان بتوانیم با صادرات محصولات خود با توجه به استانداردهای کسب شده و افزایش کیفیت خدمات پس از فروش، گامی استوار در جهت رشد و تعالی اقتصاد کشور برداریم .

خط مشی شرکت آروا

ماموریت برند آروا : شرکت توزیع ابزار آروا، با تکیه بر دانش فنی و کارکنان متخصص با ارائه ابزارها و محصولات کارآمد صنعتی و خانگی در راستای اطمینان خاطر مشتریان، گام برمیدارد.
چشم انداز برند آروا : آروا انتخاب اول مشتریان حرفه ای در جمع سه برند برتر ایرانی حاضر در بازار کشور
ارزش های سازمانی :  نتیجه محوری، نوآوری، چابکی، مسئولیت پذیری

لوگوی شرکت آروا

لوگوی آروا

مقالات مرتبط

مقالات
  • 2018/05/15
  • 0
سشوار صنعتی دقیقا مانند سشوار های آرایشی عمل کرده و تولید باد گرم می کنند ، با این تفاوت که میزان …
مقالات
  • 2018/01/10
  • 4
جوشکاری یکی از بهترین و قدیمی ترین روش های مورد استفاده در صنعت به منظور اتصال دو قطعه می باشد، ای…
مقالات
  • 2018/08/28
  • 2
ابزار دریل از مهمترین و پر مصرف ترین ابزار های موجود در بازار بوده که مصارف خانگی و حرفه ای دارد ،…

دیدگاه خود را ارسال کنید