فروش قطعات DIP و SMD

فروش قطعات SMD و DIP

خرید قطعات الکترونیکی SMD و DIP

شرکت توزیع ابزار آروا با دارا بودن کانال های تامین قطعات الکترونیکی DIP و SMD  توانسته است تولید برد های اینورتر های جوشکاری خود را به صورت صفر تا صد طراحی و مونتاژ نماید، از این رو این شرکت در راستای ارتقای تولیدات داخلی و ملی آمادگی خود را در تامین و فروش انواع قطعات DIP و SMD برای سایر شرکت ها به صورت تخصصی اعلام می دارد ، قطعات درخواستی شما  از کمپانی های بسیار مطرح تامین می شوند و در اسرع وقت در اختیار شما قرار خواهند گرفت .

هدف این بخش از شرکت آروا پیشرفت سایر صنایع تولیدی در حوزه علم الکترونیک و پیشبرد اهداف مشترک خود با این قبیل از شرکت ها می باشد، از این رو تمامی قطعات سفارش داده شده با اقتصادی ترین قیمت ممکن در اختیار شما هموطنان عزیز قرار خواهد گرفت .

همچنین گفتنی است شرکت توزیع ابزار آروا با تسلط کامل بر بازار های داخلی و خارجی امکان ارائه ی تخصصی ترین قطعات در کمترین زمان ممکن را برای شما دارد .

این شرکت با دارا بودن واحد بازرگانی بسیار حرفه ای و مجرب در این حوزه و همچنین ایجاد تسهیلات در خرید خارجی گزینه ی بسیار مناسبی برای تامین قطعات ادارات مختلف آموزش و پرورش، دانشگاه ها، پژوهش سراها، مراکز فنی و حرفه ای و شرکت های تولیدی می باشد .

 

 

SMD چیست ؟ و چه معنی دارد ؟

عبارت اس ام دی ( SMD ) مخفف عبارت سورفیس مانت دیوایس ( Surface Mount Device ) به معنی قطعه هایی می باشد که بر روی سطح لحیم کاری و نصب میگردند، از بزرگترین مزیت های برد های SMD می توان به کمتر شدن هزینه ها کوچکتر شدن اندازه برد و استفاده مفید از هر دو طرف برد اشاره نمود .

DIP چیست و چه معنی دارد ؟

قطعات DIP نوعی از قطعات الکترونیکی می باشد که دارای پایه بوده و اندازه آن از قطعات SMD بزرگتر می باشد ، این نوع از قطعات دارای پایه بوده و از سوراخ برد ها عبور کرده و لحیم می شوند ، در حال حاضر مصرف این نوع از قطعات در صنعت الکترونیک رو به کم شدن می باشد و جای خود را به قطعات SMD می دهند .

تامین و خرید قطعات SMD و DIP

برای سفارش قطعات مورد نیاز خود با شرکت توزیع ابزار آروا تماس بگیرید .