درباره 30 ماه گارانتی آروا

گارانتی ۳۰ ماهه آروا

در عصر کنونی ارائه خدمات پس از فروش مطمئن و گسترده توسط شرکت های تولید کننده یکی از مهمترین شاخصه های انتخاب مشتریان می باشد .

تولید کنندگان سعی می کنند علاوه بر بالا بردن کیفیت محصولات و اضافه کردن امکانات جدید و بروز کردن فن آوری محصولات تولیدی ، در ارائه خدمات نیز از یکدیگر پیشی بگیرند و با تنوع بخشیدن و بروز کردن این خدمات نظر مشتریان را برای خرید محصولاتشان جلب نمایند .

شرکت آروا از سال ۱۳۹۰ بررسی های لازم را در واحد تحقیق و توسعه خود درباره تولید داخلی اینورتر های جوش در دستور کار خود قرار داد  و در سال ۱۳۹۲ اولین نمونه تولیدات خود را روانه بازار کرد و در مدت کوتاهی در سال ۱۳۹۳ خط تولید اینورتر را بصورت کامل راه اندازی کرد و با بهره گیری از تکنولوژی روز و پرسنل مجرب موفق به تولید بیش از ۱۰ مدل اینورتر با مشخصات متفاوت و مناسب برای کار تمام کاربران گردید.

خدمات پس از فروش آروا

ارائه خدمات پس از فروش متمایز و قدرتمند همواره در دستور کار شرکت توزیع ابزار آروا  قرار داشته و جلب رضایت مشتریان سر لوحه کار واحد خدمات مشتریان می باشد .

به علت کیفیت بالای محصولات آروا در ابتدا اینورترهای جوش با ۲۴ ماه گارانتی به بازار عرضه شد که بیشترین زمان گارانتی در بین شرکت های تولید کننده بود .در سال ۱۳۹۸ با بررسی های انجام گرفته از سوی واحد خدمات مشتریان در مورد میزان برگشت و درصد خرابی اینورترهای آروا تصمیم بر آن شد که با توجه به کیفیت بالای محصولات و میزان بسیارکم برگشت اینورترها ، مدت گارانتی محصولات افزایش یابد و با تایید مدیران ارشد شرکت این مدت از ۲۴ ماه به ۳۰ ماه افزایش پیدا کرد .

در حال حاضر گارانتی شرکت آروا بیشترین مدت زمان پشتیبانی ازمحصولات را در بین برندهای موجود در بازار دارا می باشد و خدمات مشتریان شرکت توزیع ابزار آروا در تهران و نمایندگی خدمات این شرکت در شهرستان ها در کوتاه ترین زمان به مشکلات رسیدگی و آنها را رفع می نمایند .

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!