جدیدترین دست آورد های خدمات پس از فروش آروا

جدیدترین دست آورد های خدمات پس از فروش آروا خدمات پس از فروش آروا مفتخر است که توانسته خدمت رسانی به مشتریان عزیز را به صورت ۲۴ ساعته، هماهنگی‌های لازم را برای تعمیر دستگاه‌های شما را در کمتر از یک ساعت انجام دهد.

به موجب این دست آورد بسیار مهم تمامی مراکز خدمات پس از فروش شرکت آروا در سراسر کشور تعمیرات دستگاه شما را در اسرع وقت انجام داده و دستگاه سالم شما را به دست شما عزیزان می‌رساند.

لازم به ذکر است یکی از مهمترین ویژگی‌های خدمات پس از فروش آروا ارائه دستگاه‌های آماده به کار در زمان تعمیرات مربوطه می‌باشد.

در حال حاضر خدمات پس از فروش آروا یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های خدماتی در سطح بازار ابزار و صنعت ایران می‌باشد.

جدیدترین دست آورد های خدمات پس از فروش آروا چیست ؟

خدمات پس از فروش به معنی خدمت و یا کاری است که بعد از مرحله ی فروش محصول به مشتری و به منظور جلب رضایت و اطمینان مشتریان از سمت تولید کننده ارائه می شود .

به عنوان مثال برای یک خودرو خدمات پس از فروش به معنی انتقال خودروی معیوب به محل تعمیرگاه ، انجام تعمیرات با کیفیت ، تهیه و توزیع قطعات یدکی ، آموزش و تضمین کیفیت خودرو می باشد ، همچین در حوزه ی ابزار آلات شرکت آروا توانسته با ارائه ی سریعترین خدمات پس از فروش در سراسر کشور ایران اطمینان خاطر را برای خرید طیف وسیعی از ابزار آلات از جمله ابزار دستی ابزار بادی ابزار برقی ابزار آلات جوش و برش ابزار برشی و … بوجود بیاورد .

جدیدترین دست آورد های خدمات پس از فروش آروا کالا و یا خدمات در حال حاضر یکی از مهم ترین عوامل موثر در رقابت جهانی می باشد و به سبب آن به تداوم و بقای تولید کنندگان کمک می کند .معمولا خدمات پس از فروش به مجموعه کار های از قبیل  حمل و نصب و راه اندازی، تعمیر و نگهداری ، آموزش کاربری و … محصول می باشد ، به طور کلی می توان خدمات پس از فروش را پروسه ای دانست که در آن مشتری بیشترین ارزش را از محصول خود دریافت می کند .

 در قسمت زیر ۱۰ نمونه از مجموعه کار هایی که در فرآیند خدمات پس از فروش انجام می شود ارائه شده است :

  1. برطرف کردن تمامی نیاز های مشتریان
  2. ارائه پاسخ درست و حساب شده به سوالات مشتریان
  3. اعلام حراج و یا تخفیف ها به مشتریان قبلی
  4. توجه و دقت به نگرانی های مشتریان و رفع آنها
  5. وفادارسازی و به یاد داشتن مشتریان به منظور حفظ و تکریم ارزش های آن ها
  6. گوش فرا دادن به پیشنهادات و انتقادات مشتریان
  7. ارائه اطلاعات دقیق در ضمینه کیفیت واقعی محصولات
  8. پشتیبانی مشتریان
  9. پیگیری خرید مشتری
  10. در دسترس بودن تا آخر در کنار مشتری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *